Paroda „Velykų rytą visa pražydo“

Šiaulių „Aušros“ muziejaus Aušros alėjos rūmuose 2009 metų kovo 5 dieną atidaryta pavasariu ir artėjančiomis šventėmis kvepianti paroda. Jei trūksta idėjų velykinių margučių marginimui, stalo ir namų dekoravimui, čia jų tikrai pasisemsite. Parodoje pristatomi eksponatai ne tik iš muziejaus fondų, bet ir Šiaulių universiteto studentų floristikos darbai.
Daugiau informacijos http://ausrosmuziejus.aleja2.lt/Parodos

paroda
Su artėjančiu pavasariu!

Namų darbai muziejuje

Mokiniai pamokoms informacijos ieško vadovėliuose, žinynuose, žemėlapiuose, internete. Čia pateikta išsami, sugrupuota, iliustruota informacija. Bet ką daryti, jei nori susipažinti su autentišku, originaliu daiktu, medžiaga ar objektu?  Ieškoti gamtoje, namuose, pas draugus, giminaičius, parduotuvėje.
11 klasių dailės A kurso mokiniai, ruošdami namų darbą apie lietuvių laiudies meną, autentiškų daiktų rado muziejuje. Šiaulių „Aušros“ muziejaus Aušros alėjos rūmuose pateikiama išsami informacija apie Lietuvos  meną, pradedant piliakalnių archiologiniais radiniais ir baigiant XX amžiaus tautodaile.
Nėra nieko geriau, kaip praeities meną ir kultūrą pažinti muziejuose, o šiandienos – parodų salėse. Tik mokiniai apgailestauja, kad toks pažinimo kelias kainuoja – reikia pirkti lankytojo bilietą…

Kviečiame susipažinti su darbų ištraukomis.