Dailės olimpiados dalyvių paroda

2010 kovo 17 dieną P. Višinskio bibliotekoje atidaryta dailės olimpiados miesto turo dalyvių darbų paroda. Šių metų olimpiados tema „Kauno meno mokykla: asmenybės, erdvės, įvykiai“. Šiaulių miesto 9-12 klasių mokiniai savo darbuose įamžino Kauno meno mokyklos absolventų portretus, interpretavo kūrinius ar kitaip atspindėjo 1922-1939 metų meninę aplinką. Parodos atidaryme koncertavo S. Šalkauskio gimnazijos muzikantai ir vokalistai. Visi olimpiados dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais.
Nuotraukoje šalia savo darbų matote mūsų gimnazistus Gretą Gagilaitę (Ia kl.) ir Tomą Sirusą (IVd kl.).
Kviečiame apsilankyti ir apžiūrėti moksleivių darbus.

Akimirka iš parodos atidarymo
Akimirka iš parodos atidarymo

Gimnazistės varžosi pasauliniuose piešinių konkursuose

Paspaudę čia, atversite puslapį, kuriame skelbiami piešinių konkursai viso pasaulio vaikams ir jaunimui. 

Skyrelyje Senior (ages12-18) surasite mūsų gimnazisčių A. Bernotaitės, D. Rubašiūtės, R. Dagytės, S. Klevickaitės, A. Šakinskaitės, G. Vlaščenkaitės, A. Laurinavičiūtės, V. Dagytės piešinius.

Panaršykite šiame puslapyje,  pasidomėkite, kaip piešia ir tapo pasaulio mokiniai, kokias priemones naudoja, kaip atskleidžia temas, kokių šalių vaikai ir jaunimas aktyviausiai dalyvauja.

Mūsų gimnazistėms palinkėkime sėkmės konkuruojant su kitais mokiniais!

Dainaius Babilo fotografijų paroda

Kauno Jėzuitų gimnazijos žygeivių klubas „Bebras“ mūsų gimnazijos bendruomenei pristato vadovo Dainiaus Babilo fotografijų parodą „Esame, kad eitume kartu“. Tai ne tik dokumentika apie ekspedicijas po Lietuvą ir užsienį, bet ir jausmai, išgyvenimai, užfiksuoti fotografijose. Paroda veikia nuo 2010 kovo 1 dienos II aukšto koridoriuje.

Paroda „Esame, kad eitume kartu“
Paroda „Esame, kad eitume kartu“