Pamoka galerijoje

Septintokai paskutinę pirmojo pusmečio pamoką lankėsi galerijoje „Laiptai“, kurioje tuo metu veikė Eduardo Manovo fotografijų paroda „Kryžių kalnas“ , skirta Sausio 13-ajai paminėti ir šiauliečio dailininko Viktoro Ostašenkovo tapybos darbų paroda. Mokiniams pasisekė, nes tuo metu , kai lankėsi 7a klasės mokiniai galerijoje buvo pats tapytojas, parodos autorius, o 7b klasės mokinius sutiko ir apie parodą papasakojo galerijos dailininkas M. Gaubas. Septinkokai manininkų teiravosi apie tapybos priemones, technikas, sužinojo kas yra koliažas, asambliažas. Ateityje norėtų vėl aplankyti parodas.

Su mokiniais kalbasi M. Gaubas
Su mokiniais kalbasi M. Gaubas
Parodoje
Parodoje

Gipsinis tvarstis – ne tik traumoms gydyti

Skulptūras kurti galima iš įvairių medžiagų: akmens, medžio, molio, stiklo, smėlio, net ledo ir sniego. Gimnazijos I a. vitrinose eksponuojamos skulptūrėlės, suformuotos iš gipsinio tvarsčio, karkasui panaudoti stikliniai ir plastikiniai buteliai. Jas darydami mokiniai sužinojo, kad sudrėkintas gipsas sutvirtėja per kelias minutes, o vieną kartą sureagavęs su vandeniu, niekada nebus panaudotas antrą kartą.
Gipsiniai tarsčiai naudojami medicinoje sutvirtinti lūžusioms rankoms, kojoms, pirštams. Kai kurie mokiniai tai yra patyrę, o kas ne – gipsinis tvarstis bus pažįstamas ir nebekels baimės. Skulptūras kūrė 8a, 8b, ir IV klasių mokiniai. Paroda veikia nuo 2010 sausio 14 dienos. Darbų vadovė Elida Ignatavičienė.
d

„Ponios“ iš gipso

Paroda grįžo į gimnaziją

Pusantro mėnesio ši paroda kvietusi susimąstyti P. Višinskio bibliotekos lankytojus, grįžo į gimnaziją. Mokinių rašiniai ir nuotraukos eksponuojami II a. koridoriuje nuo 2010 sausio 15 dienos.

Foto Danielius Maskolaitis IIIa
Foto Danielius Maskolaitis IIIa
Foto Arnoldas Daukšas IIm
Foto Arnoldas Daukšas IIm
Foto Agnė Bernotaitė IIm
Foto Agnė Bernotaitė IIm

Mūsų gimnazijos mokinių kūryba Rėkyvos pagrindinėje mokykloje

Daug buvusių Rėkyvos pagrindinės mokyklos mokinių mokslus tęsia mūsų gimnazijoje. Jie puikiai įsilieja į gimnazistų gretas, yra geri mokiniai, aktyvūs visuomenininkai ir kūrėjai. Buvusių rėkyviečių ir kitų mokyklų auklėtinių piešiniai, koliažai, aplikacijos, sukurti mokantis mūsų gimnazijoje,  nuo pat metų pradžios papuošė Rėkyvos mokyklos koridorius.

Mokinių kūrybiniams darbams vadovavo mokytoja Elida Iganatavičienė. Paroda veikia nuo 2010 sausio 7 dienos. 

Rėkyvos pagrindinė mokykla
Rėkyvos pagrindinė mokykla

Išaustos Lietuvos peizažo spalvos

104 technologijų kabinete veikia mūsų gimnazijos merginų rankomis austų gobelenų paroda. Į daug kantrybės ir kruopštumo reikalaujančius darbelius mokinės įaudė visų keturių metų laikų spalvų siūlus.  

Mokinėms vadovavo mokytoja Ingrida Gumbakienė. Paroda veikia nuo 2010 sausio 6 dienos.

Gobelenai
Gobelenai

 

Mokinių batikos darbų paroda

Skaitykloje veikia gimnaziščių batikos darbų paroda. Eksponuojami karštos ir šaltos batikos technikomis sukurtos staltiesėlės, servetėlės, pavaikslai. Ekspoziziją papildo floristinės kompozicijos, dekupažo būdu dekoruoti vazonėliai, dėžutės. Mokinius ruošė mokytoja Ingrida Gumbakienė.
Paroda veikia nuo 2010 sausio 5 dienos.

Ekspozicija
Ekspozicija
Ekspozicija
Ekspozicija

Medžio darbų paroda

Gimnazijos II a. koridoriuje atidaryta mokinių medžio darbų paroda. Čia eksponuojamos tekintos žvakidės, drožtos skulptūrėlės, saulutės. Mokinių darbų vadovas mokytojas Dimas Vaidžiulis.

Ekspozicija veikia nuo 2010 sausio 5 dienos.

Ekspozicija
Ekspozicija