Ryškiaspalviai skiautiniai

Gimnazijos mokytojų kambaryje veikia 8 klasių mokinių projektinių darbų paroda „Skiautiniai kitaip“.
Mokiniai pamokų metu, panaudodami geometrines figūras suprojektavo ornamentą. Vėliau šį ornamentą, įvairiai sukiodami ir komponuodami, atkartojo dar tris kartus. Taip buvo sukurta originali kompozicija, kurią mokiniai padidino ir perkėlė ant putplasčio (ši medžiaga naudojama statybose namų šiltinimui). Naudodami įvairiaspalvius  audinius ir kanceliarinį peiliuką sukūrė darbelį, panašų į skaiutinį. Mokinius ruošė technologijų mokytoja I. Gumabkienė.0102
03
04

Paroda Žemės dienai

Mokinių tapybos darbai, kuriuose atsispindi urbanizacijos, miestų taršos, gamtos grožio ir išlikimo temos, eksponuojami II a. koridoriuje nuo 2011 kovo 18 dienos.  Darbus kūrė 8-IV klasių mokiniai, mokytoja Elida Ignatavičienė.

Aut. Monika Pervazaitė Im kl.
Aut. Monika Pervazaitė Im kl.
Aut Edvinas Raudys IIm kl.
Aut Edvinas Raudys IIm kl.

Užsiėmimai miesto mokyklų mokiniams ir mokytojams

Kovo 17 dieną mūsų gimnazijoje svečiavosi būrys miesto moksleivių ir jų mokytojų. Svečiai kūrybinės popietės metu mokėsi vitražo kūrimo technikos, bendravo, apžiūrėjo gimnazijos kabinetus ir erdves, surengė savo sukurtų darbų ekspoziciją. Užsiėmimo pabaigoje linksmai žaidė, spręsdami meninius galvosūkius interaktyvioje lentoje. Savo sukurtus vitražus mokiniai ir mokytojai išsinešė į „Jovaro“, Medelyno, Vinco Kudirkos, Salduvės, „Rasos“ pagrindines mokyklas.
01
02
03
04
05

Netradicinių rėmelių paroda

Kaip norisi, kad supanti aplinka būtų įdomi, savita, išskirtinė. Tai galime pasiekti panaudojant įvairias smulkmenas, kurių niekas kitas neturi, kurių neįmanoma nenusipirkti. II klasių mokinės, atlikdamos projektinį darbą „Rėmeliai“, stengėsi sukurti vienetinį darbą. Kam rėmeliai bus pritaikyti – nuotraukai, paveikslėliui, veidrodžiui, savo kambario interjerui ar tai bus dovanėlė draugui – mergaitės rinkosi pačios.
Pasigrožėti mokinių kūrybiniais darbas galima mokyklos skaitykloje nuo vasario 21 iki kovo 18 dienos. Mokinėms vadovavo technologijų mokytoja I. Gumbakienė.
01
02
03