Moliniai indai

III klasių mokiniai pagal senovės baltų pavyzdžius, lipdydami iš molio juostelių arba iš vientiso molio gabalo, sukūrė indus. Indai dekoruoti senaisiais baltų simboliniais ornamentais. Pabandykime „perskaityti“ ant kurio indo įrėžti Saulės, Žemės, Ugnies, Moters simboliai, o kuris indas dekoruotas magišku ornamentu „kad verdant neišbėgtų“.
Darbai eksponuojami I a. vitrinose nuo 2010 spalio 25 dienos. Mokinius ruošė mokytoja E. Ignatavičienė.

Rankomis lipdyti indai su ornamentais
Rankomis lipdyti indai su ornamentais

Peizažų paroda

Antro aukšto koridoriuje eksponuojami 2007-2009 metais tapybos trechnikomis sukurti peizažai. Buvę ir esami mokiniai ryškiomis, kontrastingomis spalvomis kalba apie mus supantį pasaulį, apie jo paslaptingumą ir grožį.

M. Tautvaišo darbas
M. Tautvaišo darbas

Konkursas „Mes gamtos vaikai“

Minėdama garsaus tapytojo Klodo Mone 170 gimimo metines, mūsų gimnazija organizuoja respublikinį tapybos ir tekstilės technikomis sukurtų peizažų konkursą. Darbų laukiame iki 2010 lapkričio 1 dienos 104, 105 kab. Su konkurso nuostatais galima susipažinti atvėrus žemiau esančią nuorodą.

Sėkmės kūryboje ir pažinime!

K. Mone „Vandens lelijų tvenkinys“
K. Mone „Vandens lelijų tvenkinys“

Su mokytojo diena!

Siuvinėtais ornamentais puoštų atviručių paroda gimnazijos mokiniai sveikina mokytojus su profesine švente. Paroda veikia gimnazijos skaitykloje nuo 2010 spalio 5 dienos. Mokinių kūrybiniams darbams vadovauja mokytoja I. Gumbakienė.
011
02
03