Tapytų peizažų paroda

Nuo 2015 lapkričio 27 dienos II a. galerijoje eksponuojami antrokų tapyti peizažai. Jie pasižymi emocine įtampa, perteikiamų nuotaikų įvairove. Dažname tapybos darbe naudojamos neįprastos spalvos, ryškus koloritas, grubūs išraiškingi potėpiai. Tokių meninių išraiškos priemonių dėka mokiniai pasakoja apie savo jausmus, išgyvenimus, iššūkius.
dsc_0073

dsc_0071

dsc_0070

Paskaita apie tai, kaip elgti viešoje vietoje, kad aplinkiniams sudarytum gerą įspūdį

Lapkričio 24, antrąją dailės ir technologijų savaitės dieną, mūsų gimnazijoje lankėsi Šiaulių universiteto, Ugdymo sistemų katedros docentė Loreta Bartkevičiūtė – Valienė. Puikiai išmananti kūno neverbalinę kalbą per vieną pamoką atskleidė kelias deramo elgesio paslaptis. Pavyzdžiui, kaip sėdėti vyrui, o kaip sėdėti merginai, kad ne tik gražiai atrodytum, bet ir sudarytum kultūringo, verto pagarbos žmogaus įspūdį. Šmaikščiai ir vaizdžiai lektorė parodė, kaip elgti viešoje vietoje užklupus kosuliui ar slogai, kaip dera vaikinui už parankės vestis merginą ne tik į pasimatymą, bet ir prie altoriaus, kur laikyti nosinaitę ir kokia ji turėtų būti. Sužinojome, kaip tinkamai sveikintis, o kaip bučiuoti ranką damai.
Paskaita prabėgo labai greitai, liko daugybė gero elgesio paslapčių, kurių reikės išmokti. dsc_0129
dsc_0139
dsc_0148
dsc_0151

ŠU studentų tapyba gimnazijoje

2015 metų dailės ir technologijų dalykinė savaitė prasidėjo Šiaulių universiteto menų fakulteto studentų bakalauro darbų paroda. Tapybos darbai sukurti 2000-2013 metais, pasižymi įvairiomis temomis ir atlikimo maniera. Vieni darbai sukurti naudojant foto spaudą ant drobės, kiti tapyti akrilu ant kartono ar drobės. Tokie pat įvairūs siužetai: nuo hiperrealistinių vamzdžių ir čiaupų kompozicijos, iki siurrealistinių ir alsuojančių visiška abstrakcija darbų. Paroda veikia nuo 2015 lapkričio 23 dienos I a. galerijoje.
dsc_0047

dsc_0051

dsc_0053