Skulptūrėlių paroda „Damos ir karaliai“

8 a klasės mokiniai iš gipsinio tvarsčio ir plastikinių butelių pagamino žmonių ir gyvūnėlių figūrėles. Pasakodami apie savo darbus, džiaugėsi kad gerai sekėsi suformuoti pūstas, plačias damų sukneles ir ponų mantijas. Paroda atidaryta I aikšto koridoriuje rugsėjo 30 d.
Mokinius ruošė mokytoja E. Ignatavičienė.

Damos su šuneliu
Damos su šuneliu

Pažintinės pamokos mieste

Aštuntų klasių mokiniai dailės pamokų metu stebėjo Šiaulius. Ką galima pamatyti, sužinoti?  Atrodo viskas gerai pažįstama, nes šiomis vietomis kasdien einama į mokyklą. Tačiau ar visi žino, kur Šiauliuose vienu metu galima matyti net keturias skulptūras, kad Aušros alėjoje, visai netoli mūsų gimnazijos stovintis namas, tai garsaus dailininko, dailės pedagogo Gerardo Bagdonavičiaus (1901-1986) gyvenamasis namas, kas suprojektavo Šiaulių respublikinę ligoninę. Su šiais ir kitais dažnai matytais ir nepastebėtai objektais, faktais susipažino aštuntokai.

Aštuntokai prie G. Bagdonavičiaus namo
Aštuntokai prie G. Bagdonavičiaus namo

Gamtos linijos

Nuo rugsėjo pirmosios gimnazijos II a. koridoriuje eksponuojamos jauniausių gimnazistų – pirmokų ažūrinės kompozicijos. Jos sukurtos karkasui panaudojant vielą, dekoruojant spalvotu popieriumi, guašu. Mokinių kūrybinių darbų vadovė mokytoja  E. Ignatavičienė.
Paroda veiks rugsėjo-spalio mėnesiais.

  

1
2