Smiltės miniatiūros

Trečiokė Smiltė B. nuolat nešiojasi nedidelę piešimo knygelę ir vos radusi laisvo laiko piešia šiuos mažus mielus piešinėlius. Miniatiūros labai kruopščios, pilnos smulkių detalių. Smiltė piešia labai plonu juodu rašikliu, spalvina akvarele. Jaukūs, švelnūs gyvūnėliai, mielos, geraširdės mergaitės, į mus žvelgdamos didelėmis akimis, nepalieka abejingų.

 

Konkurso laureatė

Šiaulių Profesinio rengimo centras moksleiviams organizavo konkursą „Mano svajonių profesija“. IIm kl. mokinė Augustė Buivydaitė per pavasario atostogas skyrė ne vieną valandą savo poilsio, kad pasiruoštų konkursui. Į produktų paiešką įtraukė ir šeimos narius, nes moksleivė, be galo mėgdama kulinariją, norėjo savo hobį tobulai užfiksuoti nuotraukose. Augustės nuotraukos pripažintos geriausiomis. Sveikinimai autorei!

 

Respublikinis keramikos konkursas

Jau šeštus metus mūsų gimnazija organizuoja keramikos konkursus. Šiemet jis tapo respublikiniu ir yra skirtas Simono Daukanto kūrybai. Kviečiame skaityti S. Daukanto kūrinius, analizuoti aprašomos gamtos grožį ir didybę bei lipdyti paukščius-švilpynes.

Konkurso nuostatai čia.