Biudžetinė įstaiga, kodas juridinių asmenų registre 190541864, S. Daukanto g. 71, LT-76230 Šiauliai
Tel./faks. (8 41) 52 35 61, el. p. sdgimnazija@gmail.com
2018-07-18 Trečiadienis El. dienynas El. paštas Galerija Skelbimai 2%
Pamokų laikas
      1. 800 – 845
      2. 855 – 940
      3. 950 – 1035
      4. 1045 – 1130
      5. 1155 – 1240
      6. 1300 – 1345
      7. 1355 – 1440
      8. 1450 – 1535

Pamokų laikas trečiadieniais

      1. 800 – 845
      2. 855 – 940
      3. 950 – 1035
      4. 1045 – 1130
      5. 1155 – 1240
Kl. valandėlė 1250 – 1320
      6. 1325 – 1410
      7. 1420 – 1505
      8. 1515 – 1600
Mintis
Patyrimas - tai mokykla, kurioje pamokos kainuoja brangiai, bet tai vienintelė mokykla, kurioje galima išmokti.

B. Franklinas

Mūsų partneriai



















Steigėjai





Gimnazijoje veikiantys būreliai

 • Dailės studija - vadovė Elida Ignatavičienė.
  Kiekvienas žmogus yra unikalus, todėl visų kūryba yra individuali. Dailės studija skirta mokiniams, siekiantiems kūrybos laisvės ir individualumo. Čia kuriame kitaip nei per dailės pamokas: iš stiklo, molio, dirbame grafinėmis planšetėmis, raižome ir spaudžiame linoraižinius.

 • Dainos ir instrumentinio muzikavimo studija „Mes galim“ - vadovė Vilma Ušinskienė.
  Visus norinčius dainuoti, muzikuoti, kurti, išreikšti save bei gerai leisti laiką smagių draugų kompanijoje, kviečia studija „Mes galim“. Studija sudaro galimybę atsiskleisti jaunų žmonių gabumus, kūrybiškumą. Pasirinkę veiklą studijoje „Mes galim“ jūs galėsite: • Dainuoti gimnazijos chore. Repeticijos bus skelbiamos skelbimų lentoje, muzikos kabinete, per muzikos pamokas. Tai užims nedaug jūsų papildomo laiko. Išnaudosime muzikos pamokas, ilgąsias pertraukas. • Dainuoti vokaliniame ansamblyje. Repeticijos vyks antradieniais ir penktadieniais po pamokų. Į ansamblį kviečiu gimnazistus ir gimnazistes, kurie nori įdėti daugiau darbo, lavinti daugiabalsio dainavimo įgūdžius, dažniau dalyvauti koncertuose, o gal net konkursuose, keliauti, smagiai leisti laiką bendraminčių būryje. • Vokalinė - instrumentinė grupė. Laikas bus derinamas individualiai. Tai darbas su dainavimui itin gabiais gimnazistais. Jie turės galimybę lavinti savo solinio dainavimo įgūdžius, instrumentais akompanuoti dainoms. Repetuosime individualiai sutartu laiku po ansamblio repeticijų ar kitu jums patogiu laiku.

 • Etnokultūros ir kraštotyros būrelis - vadovė Alvyda Jusienė.
  Būrelyje bus ugdomas tautinis identitetas: domėsimės savo krašto papročiais, tradicijomis, tarme, kulinariniu paveldu. Organizuosime renginius gimnazijoje, domėsimės savo regiono išskirtinumu. Tęsime kalendorinių švenčių tradicijas gimnazijoje.

 • Fotografijos būrelis - vadovas Andrius Bukis.

 • Futbolo būrelis - vadovas Raimundas Jaseliūnas.
  Mokiniai išmoks gerai žaisti futbolo žaidimą,futbolo žaidimo technikos,bendrauti ir gerbti vienas kitą.Ugdys ir treniruos savo fizines savybes.

 • Krepšinio būrelis - vadovas Sigitas Polekas.
  Populiariausia sporto šaka Lietuvoje ,labiausiai žinoma savo pasiekimais.S.Daukanto gimnazija dalyvauja MMKL miesto lygoje.Lankydamas būrelį TU turi realius šansus atstovauti gimnazijai.Ateik,žaisk,tobulėk,nugalėk.Save ir varžovą.

 • Kuriančių mokinių būrelis. Elektroninis laikraštis. - vadovė Irena Vaizgirdienė.
  Gimnazistai būrelyje įvairiomis formomis išreiškia savo sumanymus, plėtoja kūrybiškumą: pasitelkę šiuolaikines technologijas kuria temines kompozicijas, animacijas, piešia, kuria straipsnius,ima interviu, leidžia mokinių kūrybinį darbą - elektroninį laikraštį.

 • Mokinių savivaldos ir renginių organizavimo klubas - vadovė Laima Tiepelienė.
  Jei tu esi aktyvus, įdomus, inovatyvus, tuomet tau vieta čia - mokinių savivaldos ir renginių organizatorių klube! Čia buriasi išradingi, iniciatyvūs mokiniai, turintys įvairių idėjų, kaip paįvairinti mokinių laisvalaikį, kaip padaryti gyvenimą gimnazijoje įdomų ir savą bendraamžiams. Klubas vienija visų klasių mokinius, klasių seniūnus ir gimnazistų tarybos narius. Tapk klubo nariu ir tu! Prisijunk prie mūsų! Esate visi laukiami.

 • Simono Daukanto gimnazijos televizija (SDTV) - vadovė Gerda Špukienė.

 • Simono Daukanto gimnazijos televizija (SDTV) - vadovė Angelė Bražaitė.
  Mokiniai tęsia jau iš anksčiau pradėtą darbą: vieni filmuoja, kiti montuoja filmuotą medžiagą, treti kuria interviu ir užduoda klausimus mokyklos svečiams, įdomioms asmenybėms. Be abejonės, peržiūrime jau iš anksčiau įkeltą videoteką, aptariame sėkmes ir nesėkmes, mokomės iš klaidų, tobulėjame, bendradarbiaujame su Šiaulių TV, su kitų mokyklų TV būrelių veikla, dalyvaujame įvairiuose renginiuose.

 • Sportiniai žaidimai - vadovas Raimundas Jaseliūnas.
  Mokiniai išmoks gerai žaisti tinklinį,tarpusavio bendravimo ir gerai praleisti laiką žaidžiant tinklinį.

 • Video studija - vadovas Vidas Šukys.


Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis.

Siūlome susipažinti su moksleivio krepšelio perdavimo neformaliojo vaikų švietimo tiekėjui išdavimo tvarkos aprašu.

© 2018 Šiaulių Simono Daukanto gimnazija