Biudžetinė įstaiga, kodas juridinių asmenų registre 190541864, S. Daukanto g. 71, LT-76230 Šiauliai
Tel./faks. (8 41) 52 35 61, el. p. sdgimnazija@gmail.com
2018-06-19 Antradienis El. dienynas El. paštas Galerija Skelbimai 2%
Pamokų laikas
      1. 800 – 845
      2. 855 – 940
      3. 950 – 1035
      4. 1045 – 1130
      5. 1155 – 1240
      6. 1300 – 1345
      7. 1355 – 1440
      8. 1450 – 1535

Pamokų laikas trečiadieniais

      1. 800 – 845
      2. 855 – 940
      3. 950 – 1035
      4. 1045 – 1130
      5. 1155 – 1240
Kl. valandėlė 1250 – 1320
      6. 1325 – 1410
      7. 1420 – 1505
      8. 1515 – 1600
Mintis
Bijodami pabandyti, daug ką pražiopsome.

Dž. H. Mefitas

Mūsų partneriaiSteigėjai

Kviečiame susipažinti su kandidatais į gimnazistų tarybą

Rūta Radzevičiūtė, IVm klasės mokinė, Laima Tiepelienė (2013-04-22 17:28:11)

Kviečiame susipažinti su kandidatais į gimnazistų tarybą ir gegužės 3 dieną atiduoti savo devynis balsus už kandidatus, kurie jūsų nuomone, geriausiai atstovaus mūsų visų interesams.

Rugilė Strikoriutė (Ia klasė)

Rugilė Šiaulių Simono Daukanto gimnazijoje mokosi pirmus metus ir yra klasės seniūnė. Rugilė ir ankstesnėje mokykloje - Kudirkos progimnazijoje buvo įsitraukusi į mokinių tarybos veiklą, ėjo tarybos pirmininkės pareigas. Rugilei patinka veikti, mokytis ir tobulėti. Kudirkos mokykloje visada atstovaudavo klasę ir mokyklą miesto renginiuose. Rugilė buvo organizacijos „Gelbėkit vaikus“ narė, 2012 metais tapo jaunąja Šiaulių mieto lydere. Rugilės hobis - vaidyba. Gimnazistė tikisi, kad jos norai ir galimybės leis prisidėti prie puikaus gimnazijos įvaizdžio kūrimo, kad kartu su klase ir mokyklos bendruomene ji aktyviai dalyvaus miesto renginiuose, garsins gimnazijos vardą. Rugilei norisi mokytis iš vyresnių, semtis patirties, kad toliau galėtų atskleisti save ir patraukti į įdomią veiklą kitus gimnazistus. Mergina teigia, kad tik mes patys galime kurti savo bei mokyklos ateitį.

 

 

 

 

Tautvydas Pajaujis (Ia klasė)

Tautvydas gimnazijoje mokosi pirmus metus. Tautvydas norėtų įsilieti į gimnazistų tarybą ir garsinti gimnazijos vardą visos šalies mastu. Vaikinas save apibūdina, kaip linksmų plaučių žmogų, taip pat yra kantrus. Mėgsta groti gitara, bet didžiausia Tautvydo aistra yra sportas, kaip pats sakė: „įvairus sportas, bet daugiausiai prie širdies yra krepšinis.“ Tautvydas turi daug sporto pasiekimų. Sportas, kandidato teigimu, padarė didelę įtaką jo asmeninių savybių ugdymui: jis tapo atkaklesnis, stropesnis bei atsakingesnis.Dominyka Jankauskytė (Im klasė)

Dominyka pirmus metus mokosi Šiaulių Simono Daukanto gimnazijoje ir jau yra klasės seniūnė. Dominyka labai mėgsta vesti įvairius renginius ir konferencijas. Savo senojoje mokykloje buvo mokyklos prezidentės dešinioji ranka. Jai teko dalyvauti labai daug renginių bei juos organizuoti. Dominykos iniciatyva buvo rengiamos akcijos, kurių metu buvo padėta gyvūnų bei vaikų globos namams. Mergina save apibūdina kaip labai linksmą, energingą ir išradingą asmenybę. Ji sako, jog moka rasti bendrą kalbą su įvairiais žmonėmis, todėl jai tikrai pavyktų bendrauti su savo benraamžiais, sužinoti ko jie tikisi iš gimnazijos. Kandidatuodama į mokyklos gimnazistų tarybą, Dominyka nieko nežada, tačiau mielai prisidėtų prie gimnazijos gerovės kūrimo ir visomis jėgomis stengtųsi išspręsti čia kilsiančias problemas.  

 

 

 

 

 

Evelina Šidlaitė (Im klasė)

Evelina galima pastebėti beveik visuose mokyklos renginiuose. Su neblėstančia šypsena ir užkrečiančiu optimizmu, ji su ryžtu priima naujus iššūkius ir yra visada pasiruošusi ištiesti pagalbos ranką. Ši gimnazistė džiaugiasi patirtimi, įgyta klasės seniūnės pareigų vykdymo bei renginių organizavimo metu. Tapusi gimnazistų tarybos nare, nori tęsti dabartinės tarybos suplanuotus ir pradėtus darbus bei kelti naujus tikslus.

 

 

 

 

Karolina Mazrimaitė (Im klasė)

Nors Karolina mokosi tik pirmus metus šioje gimnazijoje, jau sugebėjo įsitraukti į įvairią gimnazijos veiklą: yra seniūnės padėjėja, mokyklos choro „Mes galim” narė ir  įvairių renginių dalyvė. Turinti patirties, kaip ankstesnės mokyklos mokinių tarybos narė, užtikrina, kad tapus tarybos nare, gimnazijoje nestigs renginių ir stengsis, kad kiekvienam gimnazistui atsiminimai iš mokyklos liktų tik patys geriausi.

 

 

 

 

 

Vytautė Karpytė (Im klasė)

Vytautė mokytis Šiaulių Simono Daukanto gimnazijoje pradėjo tik šiais mokslo metais, tačiau jos veržlumas leido jai tapti matomai gimnazijoje. Kandidatė yra atsakinga, ryžtinga, siekianti savo tikslo. Vytautė sako: „ esu aktyvi, nemėgstu sėdėti vietoje, visada noriu ką nors veikti.“ Mergina turi nemažai patirties savivaldos veikloje: Kužių vidurinėje mokykloje, kur iki tol mokėsi, nuo pirmos klasės priklausė mokyklos svaivaldai. Svarbiausi Vytautės tikslai, kuriuos sieks įgyvendinti patekusi į gimnazistų tarybą: didelį dėmesį skirti gimnazijos mokinių norams ir poreikiams, suaktyvinti pasyvius mokinius, skatinti gimnazistus kryptingai planuoti savo ateitį.

 

 

 

Kamilė Strupaitė (Im klasė)

Kamilė yra lyderio savybėmis pasižyminti asmenybė. Savo senojoje Medelyno mokykloje ji buvo klasės seniūnė. Kandidatė buvo aktyviai pasinėrusi į savo senosios mokyklos menininkų klubo „Stresas“ veiklą. Dabar Kamilė savo poreikį veikti tenkina Šiaulių moksleivių namų „Jaunųjų lyderių klube“. Mūsų kandidatė vadovaujasi šia mintimi: „Stengiuosi iš gyvenimo paimti viską, kas tik yra siūloma, nes tikiu, jog kiekvienas naujas iššūkis, tai savęs išbandymas ir patikrinimas.“Patekusi į gimnazistų tarybą, Kamilė pasižada atnešti „naujų vėjų“ į mokykloje vykstančius renginius, įsiklausyti į kiekvieno gimnazisto poreikius, išsaugoti ir garsinti gimnazistų tarybos bei mūsų Simonos Daukanto gimnazijos vardą.

 

 

 

 

 

 

Vilmantė Daugėlaitė (IIa klasė)

Vilmantė ryžtinga mergina, siekianti įgyvendinti naujas idėjas, nuolatos palaiko gerą nuotaiką, juokauja ir niekad nepritrūktsta energijos. Laisvalaikiu Vilmantė fotografuoja, piešia ir nepraleidžia progos pabūti su draugais. Vilmantė teigia, kad ši gimnazija pakeitė jos gyvenimą. Dabar ji stropesnė mokinė, aktyvi daugelio renginių dalyvė ir nuolatinė jų fotografė. Ir jei Vilmantė patektų į gimnazistų tarybą, ji stengtųsi pagerinti mokinių aktyvumą, tarpusavio santykius, stengtųsi, kad mokykla taptų vieta, kuri suteiktų vien teigiamas emocijas. Vilmantė nuoširdžiai nori prisidėti prie mokyklos gerinimo ir mano, kad tai gali padaryti kiekvienas S. Daukanto gimnazijos bendruomenės narys.

 

 

Evelina Čečytė (IIa klasė)

Evelina Čečytė buvusi klasės seniūnė, dabar einanti klasės seniūnės pavaduotojos pareigas, Simono Daukanto gimnazijoje mokosi jau penkerius metus. Evelina yra aktyvi tiek savo klasės reikaluose, tiek mokyklos visuomeninėje veikloje, jau ketverius metus dainuoja mokyklos chore su grupe „Mes galim“. Evelina nuolat su šypsena, pozityviai nusiteikusi. Save Evelina apibūdina, kaip kupiną įdomių įdėjų, visuomenišką asmenybę, stengiasi dalyvauti visur, kur tik įmanoma, problemas sprendžia taikiai, stengiasi visuomet rasti kompromisą. Kandidatuodama į gimnazijos mokinių tarybą, Evelina siekia kurti gerą ir jaukią mokyklos aplinką, į gimnazijos veiklą įtraukti vis daugiau mokinių ir kad mokiniai gimnazijoje jaustųsi saugiai. Evelina mano, jog sugebės puikiai susitvarkyti su mokinių tarybos narės pareigomis, pritaikydama patirtį iš kitų savo veiklų.

 

 

Aivaras Plekšnys (IIb klasė)

Aivaras sako, kad stengiasi būti ir linksmas ir rimtas - tai lemia jo noras prisitaikyti prie situacijos. Šis kandidatas yra atkaklus, niekuomet nenusileisdamas kitiems vis tiek geba išlikti švelnus ir jausmingas.  Mūsų kandidatas gali pasigirti tolerantiškumu ir pasitikėjimu savo jėgomis: „Tikiu, kad su trupučiu drąsos ir ryžto viskas įmanoma.“ Taip pat Aivaras visuomet laikosi savo duotojo žodžio ir teigia, kad visi pradėti darbai būna užbaigti. Aivaras nori patekti į gimnazistų tarybos gretas, nes jis dega noru prisidėti prie mūsų gimnazijos tobulinimo ir jos aukštinimo. Kandidatas tiki, kad galėtų pasitarnauti ne tik mokyklai, bet ir jos bendruomenei.  

 

 

Rūta Jonauskaitė (IIb klasė)

Rūta Simono Daukanto gimnazijoje mokosi antrus metus ir yra IIb klasės seniūnė. Ji tiki, kad turint noro, kiekvienas gali kilti tiek aukštai, kiek pats nori ir siekia. Mergina siekia tapti tarybos nare ne tik todėl, jog padėtų gerinti gimnazijos gyvenimą, bet ir dėl to, kad nori įrodyti jog ir paprasti, niekuo neypatingi žmonės, bet turintys daug gerų idėjų, savo nuomonę bei ryžto jai išsakyti gali pasiekti kažko daugiau, būti kažkam autoritetu. Laisvalaikiu Rūta lanko fotografijos užsiėmimus, stengiasi įsitraukti į visas klasės bei gimnazijos veiklas. Save ji apibūdina kaip linksmą, atkaklų bei nuoširdų žmogų. Kandidatuodama į gimnazistų tarybą, Rūta nori ne tik siekti naujų tikslų, kurie stebintų gimnazijos bendruomenę, bet ir pratęsti daugelį gimnazijos tradicijų.

 

 

Dovydas Janauskas (IIb klasė)

Dovydas Janauskas Simono Daukanto gimnazijoje mokosi antrus metus. Į gimnazistų tarybą Dovydas kandidatuoja jau antrą kartą, per šiuos dvejus metus mokymosi gimnazijoje Dovydas jau spėjo pažinti mokinių tarybos veiklą. Taip pat Dovydas jau turi planų kitiems metams, kaip pagerinti gimnazijos mokinių gyvenimą mokykloje, kaip laisvalaikio zonos įrengimas ir kt. Dovydas sako, kad jam gimnazistų tarybos veikla yra įdomi, jam patinka organizuoti renginius, o susirinkimai, ir ilgi pasisėdėjimai mokykloje yra jo gyvenimo „varikliukas“. Jis mano, kad tai yra labai naudinga gyvenimo patirtis.

 

 

Mantas Jonaitis (IIe klasė)

Mantas mėgsta visiems padėti ir niekada nieko neatstumia, nes jo žodžiais tariant: „Visi esame lygūs.“ Kandidatas yra drąsus ir nebijo iššūkių. Mantas turi net kelias svarbiausias gyvenimo taisykles: niekad nemeluoja, padeda visiems, kiek tik leidžia jo galimybės ir, bene svarbiausia, visada užjaučia kitus. Mantas, kaip atsakingas ir pareigingas Šiaulių Simono Daukanto gimnazijos mokinys, nori dirbti dėl mokyklos gerovės bei tobulinti mokyklos visumą. Svarbiausia, kad vaikinas nori dirbti ne tik dėl mokykos, bet ir vardan bendruomenės gerovės.

 

 

 

 

Benita Ušinskytė (IIm klasė)

Benita mokosi gimnazijoje nuo pirmos klasės ir kaip pati teigia, tuo labai didžiuojasi. Ši mergina veikli, nuoširdi ir draugiška, mėgstanti bendrauti su įvairiais žmonėmis, o tai nesunku pastebėti, nes ji visuomet šypsos ir yra gerai nusiteikusi. Benita dainuoja mokyklos chore, turbūt užsiimtų ir ne tik mokykloje esančia veikla, tačiau ji taip myli mūsų gimnaziją, jog nenori jos apleisti ir skiria savo laiką jai. Ji turi daug vizijų, kaip pakeisti mokyklą, viena iš pagrindinių: pakeisti mokyklos kultūros lygį, o ir į tarybą kandidatuoja norėdama, plėtoti gimnazijos savivaldos veiklą ir kovoti už taiką ir meilę mokykloje.

 

 

 

Gintarė Volskytė (IIm klasė)

Gintarė -  klasės seniūnė, Simono Daukanto gimnazijoje mokosi antrus metus. Gintarė jau pirmus metus mūsų gimnazijoje suprato, kad nori būti mokinių tarybos narė. Jau septynerius metus Gintarė sportuoja lengvają atletiką, yra pelniusi puikių rezultatų disko metimo rungtyje. Gintarė kandidatuodama į mokinių tarybą siekia naujų pažinčių, siekia gimnazijos mokinių visuomeniškumo, vieningumo ir bendradarbiavimo. Apie save sako, kad yra atsakinga, draugiška, komunikabili, stengiasi būti maksimalistė, visada siekia savo užsibrėžtų tikslų, sugeba įgyti žmonių pasitikėjimą. Gintarė mano, kad šias savybes puikiai pritaikys būdama tarybos nare.

 

 

 

 

 

 Ieva Petrokaitė (IIm klasė)

Ieva mokosi mūsų gimnazijoje nuo pirmos klasės ir tegia, jog yra puikiai susipažinusi su mokyklos bendruomene. Mergina mano, jog vienas iš svarbiausių bruožų, kurių reikia kandidatuojant į tarybą, yra komunikabilumas. Šia savybe Ieva tikrai pasižymi, tai gali patvirtinti daugelis mokytojų ir jos draugų. Pastaruosius dvejus metus, buvo aktyvi daugelyje sričių, todėl tapo drąsesnė, kalbant prieš auditoriją, tobulėjo dirbant grupėje, ryžtingai siekė tikslų, atsakingai atlikdavo darbus ir ruošdavosi jų pristatymams. Taip pat turi organizacinių ir lyderio savybių, kurias jau dvejus metus taiko Moksleivių namų seniūnų taryboje. Ieva sako, jog viena iš Tarybos pareigų - atstovauti mokinių interesams, o tai ji tikrai moka. Jos pagrindinis tikslas, kandidatuojant į tarybą, yra išsaugoti mokyklos tradicijas ir įvesti naujovių.

 


 

Dainora Laima Valiūtė (IIm klasė)

Dainora Laima – meniškos prigimties žmogus – mėgsta fotografuoti, piešti. Dažnai savo draugus užkrečia gera nuotaika, nes nemėgsta liūdėti, todėl ir kitiems neleidžia. Kandidatė sako: „Visada mano galvoje atsiranda naujos idėjos, kurios nepalieka manęs ramybėje, tol, kol jų neįgyvendinu“. Taigi Dainora Laima tikslo siekianti asmenybė.  Mergina mano, kad kiekvienas žmogus gali būti aktyvus, tereikia sudaryti jam palankias sąlygas tokiu būti. Taigi ji nori ir tiki, kad gali sukurti kažką, kas padėtų tobulėti visiems. Jeigu pateks į gimanzistų  tarybą, stengsis, kad kiekvienas mokinys galėtų pasireikšti, pasakyti savo nuomonę.

© 2018 Šiaulių Simono Daukanto gimnazija