Biudžetinė įstaiga, kodas juridinių asmenų registre 190541864, S. Daukanto g. 71, LT-76230 Šiauliai
Tel./faks. (8 41) 52 35 61, el. p. sdgimnazija@gmail.com
2017-11-20 Pirmadienis El. dienynas El. paštas Galerija Skelbimai 2%
Pamokų laikas
      1. 800 – 845
      2. 855 – 940
      3. 950 – 1035
      4. 1045 – 1130
      5. 1155 – 1240
      6. 1300 – 1345
      7. 1355 – 1440
      8. 1450 – 1535

Pamokų laikas trečiadieniais

      1. 800 – 845
      2. 855 – 940
      3. 950 – 1035
      4. 1045 – 1130
      5. 1155 – 1240
Kl. valandėlė 1250 – 1320
      6. 1325 – 1410
      7. 1420 – 1505
      8. 1515 – 1600
Mintis
Я понял, в чём ваша беда: вы слишком серьёзны. Умное лицо — это ещё не признак ума, господа. Все глупости на земле делаются именно с этим выражением лица. Вы улыбайтесь, господа. Улыбайтесь!

Baronas Miunchauzenas (k.f. „Тот самый Мюнхгаузен“)

Mūsų partneriai



















Steigėjai





2016-2017 mokslo metų pasiekimai

Eil. nr.

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Pasiekimas

Mokytojo vardas, pavardė

 1.

Simonas Tautvaišas

Im

Šiaulių miesto 9 klasių mokinių matematikos olimpiadoje laimėta III vieta

Irena Šukienė

2.

Smiltė Butkevičiūtė

IIm

Šiaulių miesto 9-10 klasių mokinių anglų kalbos konkurse laimėta I vieta

Diana Vaidžiulė

3.

Rugilė Gabrielė Streckaitė

IIIc

Šiaulių miesto 10-12 klasių mokinių istorijos olimpiadoje laimėta III vieta

Virginijus Navickas

Respublikiniame Kristinos Sabaliauskaitės ir leidyklos „Baltos lankos“ organizuotame trumpojo rašinio konkurse „Mano odisėja“ apdovanota padėkos raštu

Alvyda Jusienė

4.

Arita Janušytė

IIm

Šiaulių regiono 10 (II) klasių mokinių raštingumo konkurse  laimėta I vieta

Alvyda Jusienė

5.

Daniela Behrens

IIIc

Šiaulių miesto 11 (III) klasių mokinių vokiečių kalbos olimpiadoje laimėta I vieta

Ingrida Bagučianskienė

Lietuvos mokinių vokiečių kalbos olimpiadoje laimėta I vieta (B1 kalbos lygis)

Regioniniame vokiečių kalbos debatų ture iškovota III vieta

6.

Gabija Ulinskaitė

Im

Šiaulių miesto 7–12 klasių mokinių meninio skaitymo vokiečių kalba konkurse laimėta I vieta

Ingrida Bagučianskienė

7.

Raigardas Tautkus

Ib

Šiaulių miesto 8-9 klasių mokinių konkurse 'Spelling Bee' (Pasakyk Paraidžiui) laimėta I vieta

Diana Vaidžiulė

8.

Armandas Gečas

IIIb

Šiaulių apskrities Kazimiero Butkaus anglų kalbos olimpiadoje laimėtas piniginis prizas

Julija Vaišvilienė

9.

Deimantė Zaveckaitė

Im

Šiaulių apskrities raiškiojo skaitymo konkurse prancūzų kalba laimėta I vieta

Dalia Šarkūnaitė

10.

Arnas Auryla
Kamilė Šilinskaitė

Im
IIIm

Šiaulių apskrities raiškiojo skaitymo konkurse prancūzų kalba laimėtos II vietos

Dalia Šarkūnaitė

11.

Arnas Auryla
Kamilė Šilinskaitė

Im
IIIm

Šiaulių miesto konkurso „Aš –lyderis 2017“ nugalėtojai

 

12.

Samanta Pilibaitytė

IIb

Regioniniame vokiečių kalbos debatų ture apdovanota padėka

Ingrida Bagučianskienė

13.

Patricija Kasparaitė
Gabija Ulinskaitė
Daniela Behrens
Deimantė Zulcaitė

Ia
Im
IIIc
IVa

ŠU ir Lietuvos literatūros vertėjų sąjungos organizuotame 3-iajame respublikiniame vertėjų konkurse apdovanotos padėka už puikų pasirodymą

Ingrida Bagučianskienė

14.

Gytis Valatkevičius Armandas Gečas

IIm
IIIb

Šiaulių miesto konkurse „Virtuali kelionė į Londoną ir Niujorką“ laimėta II vieta

Julija Vaišvilienė

15.

Austėja Bistraitė

Im

Šiaulių miesto mokinių kūrybinių darbų konkurse „Margučiai“ tapo laureate

Elida Ignatavičienė

16.

Aistė Myniotaitė
Gediminas Morkūnas

IIIb

Šiaulių apskrities keramikos darbų konkurse „Pavasario žiedai“ tapo laureatais

Elida Ignatavičienė

17.

Modestas Ubavičius
Eimantas Grinius

Ia

Šiaulių miesto I klasių mokinių konkurse „Ar pažįsti gimtąjį miestą?“ laimėta III vieta

Romaldas Ivanauskas

18.

Gimnazijos merginų vokalinis ansamblis: Vytautė Buivydaitė
Deima Ražinskaitė
Amanda Margytė
Irmina Žilinskaitė
Arūnė Simanauskaitė Karolina Deimantaitė Gintarė Levadaitė
Aistė Vilčiauskaitė
Agnė Valiulytė
Mantilė Šileikaitė
Nerilė Gudmonaitė

 

 

IVm
IVm
IVm
IVm
IVm
IVm
IVb
IVc
IIIb
IIm
IIIa

Šiaulių apskrities meno mėgėjų festivalyje „Rudens mozaika“ tapo laureatėmis

Vilma Ušinskienė

XI- ame tarptautiniame vokalinės sakralinės muzikos festivalyje - konkurse „Skriski, giesmele...“ laimėtas I laipsnio diplomas

Respublikiniame mokinių muzikos festivalyje - konkurse „Dainuoju gimtiesiems šilams“ iškovotas laureato diplomas

Respublikiniame solistų ir ansamblių konkurse „Dainos sparnais“ laimėtas diplomanto vardas

19.

Kamilė Šilinskaitė
Rosita Borisovaitė
Augustė Šukytė
Edvinas Račys
Liucija Daraškaitė
Orestas Mažintas
Armandas Poškus
Samanta Petkutė
Rimantė Bračaitė

IIIm
IIIm
IIIm
IIIm
IIIa
IIIc
IIIc
IIIb
IIIa

Geriausia Šiaulių regiono MMB (mokomoji mokinių bendrovė)

Danguolė Kerienė
Elida Ignatavičienė

20.

Deimantė Zaveckaitė Rimantė Gudeliauskytė

Im
IIIm

Respublikos Jaunųjų mokslininkų konferencijoje „Iššūkis tyrėjams“ apdovanotos padėkomis už pristatytus mokslinius - kūrybinius darbus

Ingrida Bagučianskienė

21.

Rimantė Gudeliauskytė

IIIm

Tarptautinėje konferencijoje „Mes skirtingi ir dėl to įdomūs“ apdovanota padėka

Ingrida Bagučianskienė

22.

Rita Žilinskaitė
Donata Taunytė

IIIm

 

Respublikinėje mokytojų ir mokinių konferencijoje „Reformacija Lietuvoje“ apdovanotos padėka už sukurtą ir pristatytą filmą - mokomąją medžiagą „Reformacijos ir kontrreformacijos poveikis Lietuvai“

Virginijus Navickas

23.

Ugnė Šulekaitė

IVm

Respublikinėje mokytojų ir mokinių konferencijoje „Reformacija Lietuvoje“ apdovanota padėka už atliktą tiriamąjį lyginamosios analizės darbą ir pristatytą pranešimą „Mikalojus Radvila Rudasis realybėje ir literatūroje“

Lolita Narbutienė

24.

Daniela Behrens
Kamilė Butkutė

IIIc

Respublikinėje gimtosios kalbos konferencijoje „Gimtosios kalbos upės ir upeliai“ apdovanotos padėka  už parengtą pranešimą „Lietuvių ir anglų patarlių semantinė analizė“

Lolita Narbutienė
Julija Vaišvilienė

25.

Gimnazijos merginų tinklinio komanda:

Vytautė Buivydaitė
Gabija Musiejukaitė Rimantė Bračaitė
Rimantė Jurgaitytė
Vaida Špinkytė
Ieva Sakalauskaitė
Gabija Sviderskytė

 

 

IVm
IVc
IIIa
IIIc
IIIc
IIc
IIc

Šiaulių miesto mokyklų tinklinio turnyre „Gyvenk sveikiau dėl rytojaus“ laimėta II vieta

Jolanta Buivydienė
Ingrida Bartašienė

26.

Gimnazijos merginų tinklinio komanda:

Agnė Stankevičiūtė
Augustė Buivydaitė
Ieva Sakalauskaitė
Gabija Sviderskytė
Greta Petkauskaitė
Samanta Baškytė
Gabija Zavarykinaitė
Jovita Juškaitė
Viktorija Dagytė

 

 

IIm
Im
IIc
IIc
IIm
Ic
IIm
IIm
IIm

Šiaulių miesto mokyklų žaidynių merginų tinklinio varžybose iškovota I vieta

Jolanta Buivydienė
Ingrida Bartašienė

Lietuvos mokyklų žaidynių merginų tinklinio tarpzoninėse varžybose iškovota II vieta

27.

Gimnazijos vaikinų komanda:

Lukas Urbonas
Tadas Sireikis
Dominykas Rubštaitis
Ričardas Vaičius
Armandas Jankus
Martynas Pieškus
Paulius Grigalaitis
Klaudijus Pučkus
Domantas Pumputis
Rokas Jankus

 

 

IVc
IVc
IIIm
IIIm
Ia
IVb
IVm
IVm
IIIa
IIc

Lietuvos mokyklų sporto žaidynių Šiaulių miesto finalinėse vaikinų virvės traukimo varžybose iškovota I vieta

Sigitas Polekas Raimundas Jaseliūnas

28.

Justas Balašaitis
Eimantas Zapalskis

Im
IIIc 

Šiaulių miesto mokyklų žaidynių berniukų badmintono varžybose laimėta II vieta

Jolanta Buivydienė
Ingrida Bartašienė
Sigitas Polekas
Raimundas Jaseliūnas

29.

Erika Lymarytė
Jovita Juškaitė

IIm

Šiaulių miesto mokyklų žaidynių mergaičių badmintono varžybose laimėta III vieta

30.

Kamilė Jablonskytė
Samanta Petkutė

IIIb

Šiaulių miesto mokyklų žaidynių merginų smiginio varžybose iškovota I vieta

Jolanta Buivydienė
Ingrida Bartašienė
Sigitas Polekas
Raimundas Jaseliūnas

31.

Matas Šukys
Algirdas Paulauskas

IVm
IIIa

Šiaulių miesto mokyklų žaidynių vaikinų smiginio varžybose iškovota III vieta

32.

Gimnazijos futbolo komanda:

Patricija Kasparaitė Simonas Tautvaišas
Rokas Mockus
Eimantas Janulis
Samanta Ivanovaitė
Arijana Stripeikytė
Toma Venckevičiūtė
Vilius Gintautas
Gintaras Grabauskas
Laurynas Vaičiulis
Armandas Jurkėnas
Edvardas Brijūnas
Henrikas Banys
Rokas Dapkus
Robertas Kontautas
Maiklas Žironas
Armandas Jankus

 

 

I

Šiaulių miesto mokyklų futbolo žaidynėse „Golas 2017“ iškovota I vieta

Raimundas Jaseliūnas

33.

Gimnazijos futbolo komanda:

Patricija Kasparaitė
Simonas Tautvaišas
Arijana Stripeikytė
Toma Venckevičiūtė
Gintaras Grabauskas
Laurynas Vaičiulis
Edvardas Brijūnas
Henrikas Banys
Rokas Dapkus
Robertas Kontautas
Armandas Jankus

 

 

I

Lietuvos mokyklų futbolo žaidynėse „Golas 2017“ Šiaulių apskrityje iškovota III vieta

Raimundas Jaseliūnas

Ankstesnių metų pasiekimai

© 2017 Šiaulių Simono Daukanto gimnazija