Biudžetinė įstaiga, kodas juridinių asmenų registre 190541864, S. Daukanto g. 71, LT-76230 Šiauliai
Tel./faks. (8 41) 52 35 61, el. p. sdgimnazija@gmail.com
2018-05-26 Šeštadienis El. dienynas El. paštas Galerija Skelbimai 2%
Pamokų laikas
      1. 800 – 845
      2. 855 – 940
      3. 950 – 1035
      4. 1045 – 1130
      5. 1155 – 1240
      6. 1300 – 1345
      7. 1355 – 1440
      8. 1450 – 1535

Pamokų laikas trečiadieniais

      1. 800 – 845
      2. 855 – 940
      3. 950 – 1035
      4. 1045 – 1130
      5. 1155 – 1240
Kl. valandėlė 1250 – 1320
      6. 1325 – 1410
      7. 1420 – 1505
      8. 1515 – 1600
Mintis
Jeigu visi žmonės lygūs, kodėl jų algos nevienodos?

Mūsų partneriai



















Steigėjai





Sveikiname ir džiaugiamės geriausiai mokslo metus baigusiais mokiniais

Laima Tiepelienė (2013-06-17 23:40:04)

2012-2013 mokslo metus 9-10-ais baigė:  
•    Tadas Juknevičius, Im klasė
•    Ugnė Bulavaitė, IIm klasė
•    Simona Juknevičiūtė, IIm klasė
•    Kotryna Melinytė, IIm klasė (vien 10-ais)
•    Martyna Melinytė, IIm klasė
•    Ieva Pakulytė, IIm klasė  
•    Ieva Petrokaitė, IIm klasė
•    Karolina Samuilytė, IIm klasė
•    Iveta Tiepelytė, IIm klasė
•    Benita Ušinskytė, IIm klasė
•    Gintarė Volskytė, IIm klasė
•    Aistė Žąsinaitė, IIm klasė
•    Gustė Tylenytė, IIIm klasė      
•    Agnė Laurinavičiūtė, IIIa klasė
•    Matas Matukaitis, IIIa klasė
•    Urtė Mockevičiūtė, IIIa klasė
•    Laurynas Vaitiekaitis, IIIa klasė
•    Marius Jatautas, IVb klasė
•    Artūras Švėgžda, IVb klasė
•    Ieva Brazytė, IVm klasė (vien 10-ais)
•    Karolina Burbaitė, IVm klasė (vien 10-ais)
•    Karolina Čepulytė, IVm klasė
•    Aleksas Filipauskas, IVm klasė
•    Monika Jasutytė, IVm klasė
•    Domantė Kantauskaitė, IVm klasė
•    Jurga Mituzaitė, IVm klasė (vien 10-ais)
•    Ieva Pašiškevičiūtė, IVm klasė
•    Rūta Radzevičiūtė, IVm klasė
•    Monika Stanislovaitytė, IVm klasė
•    Visvaldas Stonkus, IVm klasė
•    Julius Tverijonas, IVm klasė

8-9-10-ais mokslo metus baigė:
•    Paulius Balzaris, Im klasė
•    Aistė Petkaukaitė, Im klasė
•    Žydrūnė Zykaitė, Im klasė
•    Jevgenija Vladimirova, Ic klasė
•    Gabrielė Baristaitė, IIm klasė
•    Nojus Jaseliūnas, IIm klasė
•    Kipras Plaušinaitis, IIm klasė
•    Aistė Sabinskaitė, IIm klasė
•    Miglė Kungytė, IIIa klasė
•    Kristina Mataitytė, IIIa klasė (tik vienas 8)
•    Karolina Radvilaitė, IIIa klasė
•    Sandra Vikniūtė, IIIa klasė (tik vienas 8)
•    Monika Pervazaitė, IIIm klasė
•    Ieva Martinkutė, IIIm klasė (tik vienas 8)
•    Danielė Masiulytė, IIIm klasė
•    Eglė Šilinskaitė, IIIm klasė
•    Laura Špukaitė, IIIm klasė
•    Gabrielė Sirusaitė, IIIc klasė
•    Aistė Bartoševičiūtė, IVb klasė
•    Eimantas Ozolas, IVb klasė
•    Eimantas Gruzdas, IVm klasė
•    Mantvydas Jankaitis, IVm klasė

© 2018 Šiaulių Simono Daukanto gimnazija