Biudžetinė įstaiga, kodas juridinių asmenų registre 190541864, S. Daukanto g. 71, LT-76230 Šiauliai
Tel./faks. (8 41) 52 35 61, el. p. sdgimnazija@gmail.com
2018-06-25 Pirmadienis El. dienynas El. paštas Galerija Skelbimai 2%
Pamokų laikas
      1. 800 – 845
      2. 855 – 940
      3. 950 – 1035
      4. 1045 – 1130
      5. 1155 – 1240
      6. 1300 – 1345
      7. 1355 – 1440
      8. 1450 – 1535

Pamokų laikas trečiadieniais

      1. 800 – 845
      2. 855 – 940
      3. 950 – 1035
      4. 1045 – 1130
      5. 1155 – 1240
Kl. valandėlė 1250 – 1320
      6. 1325 – 1410
      7. 1420 – 1505
      8. 1515 – 1600
Mintis
The less a man makes declarative statements, the less apt he is to look foolish in retrospect.

Mūsų partneriai



















Steigėjai





Sveikiname ir džiaugiamės geriausiai mokslo metus baigusiais mokiniais

Laima Tiepelienė (2012-06-15 11:08:32)

2011-2012 mokslo metus 9-10-ais baigė:  

  • Ugnė Bulavaitė, Im klasė
  • Simona Juknevičiūtė, Im klasė
  • Kotryna Melinytė, Im klasė
  • Martyna Melinytė, Im klasė     
  • Ieva Petrokaitė, Im klasė
  • Karolina Samuilytė, Im klasė
  • Iveta Tiepelytė, Im klasė
  • Benita Ušinskytė, Im klasė
  • Aistė Žąsinaitė, Im klasė
  • Audronė Čepulytė, IIm klasė
  • Lauryna Juozaitytė, IIm klasė
  • Gintaras Jusius, IIm klasė
  • Ieva Martinkutė, IIm klasė
  • Danielė Masiulytė, IIm klasė
  • Eglė Šilinskaitė, IIm klasė
  • Gabrielė Tavoraitė, IIm klasė
  • Gustė Tylenytė, IIm klasė      
  • Miglė Kungytė, IIa klasė
  • Agnė Laurinavičiūtė, IIa klasė
  • Matas Matukaitis, IIa klasė
  • Urtė Mockevičiūtė, IIa klasė
  • Laurynas Vaitiekaitis, IIa klasė
  • Sandra Vikniūtė, IIa klasė
  • Gabrielė Sirusaitė, IIc klasė
  • Artūras Švėgžda, IIIb klasė
  • Marius Jatautas, IIIb klasė
  • Jurga Mituzaitė, IIIm klasė (vien 10-ais)
  • Ieva Brazytė, IIIm klasė
  • Karolina Burbaitė, IIIm klasė
  • Monika Jasutytė, IIIm klasė
  • Domantė Kantauskaitė, IIIm klasė
  • Ieva Pašiškevičiūtė, IIIm klasė
  • Rūta Radzevičiūtė, IIIm klasė
  • Monika Stanislovaitytė, IIIm klasė
  • Julius Tverijonas, IIIm klasė
  • Rūta Dovydaitytė, IVa klasė
  • Karolis Lideikis, IVa klasė
  • Erika Bagdonaitė, IVm klasė
  • Ieva Murzaitė, IVm klasė
  • Audris Narbutas, IVm klasė
  • Evelina Norvaišaitė, IVm klasė
  • Kristina Žąsinaitė, IVm klasė
  • Vaida Vrubliauskaitė, IVm klasė


8-9-ais mokslo metus baigė:

  • Gabrielė Baristaitė, Im klasė
  • Enrika Gilytė, Im klasė
  • Nojus Jaseliūnas, Im klasė
  • Ieva Pakulytė, Im klasė
  • Kipras Plaušinaitis, Im klasė
  • Mindaugas Šauklys, Im klasė
  • Gintarė Volskytė, Im klasė
  • Tautvydas Melys, Ia klasė
  • Domantas Skėtrys, Ia klasė
  • Žygimantas Budraitis, IIm klasė
  • Rūta Dagytė, IIm klasė
  • Monika Pervazaitė, IIm klasė (tik vienas 8)
  • Rokas Sirtautas, IIm klasė
  • Laura Špukaitė, IIm klasė
  • Viktorija Kybartaitė, IIc klasė
  • Eimantas Ozolas, IIIb klasė
  • Elėja Lukytė, IIIb klasė
  • Ainis Štelemėkas, IIIb klasė
  • Karolina Čepulytė, IIIm klasė (tik vienas 8)
  • Aleksas Filipauskas, IIIm klasė
  • Greta Molnikaitė, IVa klasė
  • Aistė Masandukaitė, IVd klasė
  • Eglė Kungytė, IVm klasė
  • Gražina Montvidatė, IVm klasė
  • Lina Odminytė, IVm klasė
© 2018 Šiaulių Simono Daukanto gimnazija