Pamokų laikas |
---|
1. 800 – 845 2. 855 – 940 3. 950 – 1035 4. 1055 – 1140 5. 1200 – 1245 6. 1300 – 1345 7. 1355 – 1440 8. 1450 – 1535 Pamokų laikas trečiadieniais 1. 800 – 8452. 855 – 940 3. 950 – 1035 4. 1055 – 1140 5. 1200 – 1245 Kl. valandėlė 1300 – 1330 6. 1335 – 1420 7. 1430 – 1515 8. 1525 – 1610 |
Mintis |
---|
Galbūt yra gerai, kad aš einu taip lėtai, nes gali būti, kad einu ne į tą pusę. Ashleigh Brilliant |
Mūsų partneriai |
---|
Steigėjai |
---|
2015-2016 mokslo metų pasiekimai
Eil. Nr. |
Mokinio vardas, pavardė |
Klasė |
Pasiekimas |
Mokytojo vardas, pavardė |
---|---|---|---|---|
1. |
Deividas Margis |
Im |
Šiaulių miesto istorijos olimpiadoje laimėta III vieta |
Virginijus Navickas |
2. |
Eglė Naudžiūnaitė |
Im |
Šiaulių miesto biologijos olimpiadoje laimėta III vieta |
Liuda Lileikienė |
3. |
Arita Janušytė |
Im |
Šiaulių miesto lietuvių kalbos olimpiadoje laimėta II vieta |
Alvyda Jusienė |
4. |
Lukas Valuckis |
IIIm |
Šiaulių miesto mokyklų 8-12 klasių mokinių technologijų olimpiadoje laimėta I vieta |
Dimas Vaidžiulis |
5. |
Erika Plekavičiūtė |
IIm |
Šiaulių regiono raštingumo konkurse laimėta II vieta |
Alvyda Jusienė |
6. |
Rosita Borisovaitė |
IIm |
Šiaulių apskrities rusų kalbos raiškiojo skaitymo konkurse laimėta III vieta |
Inga Vainorienė |
7. |
Donata Taunytė |
IIm |
Šiaulių apskrities rusų kalbos raiškiojo skaitymo konkurse laimėta geriausio įvaizdžio nominacija |
Inga Vainorienė |
8. |
Ema Balbieriūtė |
IIIc |
Respublikiniame meninės kūrybos darbų konkurse „Knygų namų šviesa“ tapo laureate |
Elida Ignatavičienė |
9. |
Rūta Jarutytė |
Im |
Šiaulių miesto mokinių kūrybinių darbų konkurse „Margučiai“ tapo laureate. Jai įteiktas diplomas už subtilų temos atskleidimą ir kruopštumą |
Elida Ignatavičienė |
10. |
Aistė Tamoševičiūtė |
IIm |
Respublikiniame exlibrio konkurse „Lietuvos etnografinis regioninis savitumas knygos ženkle“ apdovanotos padėkos raštais už tradicinės grafikos technikos puoselėjimą |
Elida Ignatavičienė |
11. |
Rita Žilinskaitė |
IIm |
Jos sukurtas filmukas laimėjo projekte „Mobili inovatyvių technologijų laboratorija jaunimui“. Ritai atiteko išmanusis telefonas Sony Xperia E1. |
|
12. |
Lukas Grybė |
IIb |
Šiaulių regiono mokinių IT darbų konkurse „Mano svajonių profesija“ laimėta III vieta |
Sonata Liutikienė |
13. |
Rimantė Bračaitė |
IIa |
Šiaulių miesto I-II kalsių mokinių rašinio konkurse „Ar jaunas žmogus gali pakeisti pasaulį?" laimėta I vieta |
Lolita Narbutienė |
14. |
Arnas Parvainis |
IIIm |
Šiaulių Jaunųjų technikų centro organizuotoje aitvarų fiestoje „Spalvotas dangus“ apdovanotas I-o laipsnio diplomu už ilgiausią uodegą turinčio aitvaro (125 m) skraidinimą. |
Dimas Vaidžiulis |
15. |
Tautvydas Matuzevičius |
IIc |
Respublikiniame aitvarų festivalyje „Tarp žemės ir dangaus“ laimėta I vieta. |
Dimas Vaidžiulis |
16. |
Justinas Sirusas |
IIa |
Šiaulių Jaunųjų gamtininkų centro organizuotoje paukščių inkilų parodoje - konkurse buvo apdovanotas diplomu už Geriausią inkilą 2016. |
Dimas Vaidžiulis |
17. |
Agnė Valiulytė |
IIb |
Šiaulių miesto konkurso „Aš lyderis-2016“ nugalėtojos |
|
18. |
Kamilė Šilinskaitė |
IIm |
Šiaulių miesto raiškiojo skaitymo prancūzų kalba konkurse laimėta III vieta |
Dalia Šarkūnaitė |
19. |
Kamilė Šilinskaitė |
IIm |
Prancūzų kalbos konkurse „Kalbų kengūra 2016“ laimėtas Auksinės kengūros diplomas bei diplomas vertimų ir iliustracijų projekte „Tavo žvilgsnis". |
Dalia Šarkūnaitė |
20. |
Samanta Pilibaitytė |
Im |
Vertimų ir iliustracijų projekte „Tavo žvilgsnis" apdovanota diplomu |
Ingrida Bagučianskienė |
21. |
Edgaras Švedas |
Im |
Rusų kalbos konkurse „Kalbų kengūra 2016" laimėti Auksinės kengūros diplomai |
Inga Vainorienė |
22. |
Kamilė Jablonskytė |
IIb |
Vokiečių kalbos konkurse „Kalbų kengūra 2016" laimėti Sidabrinės kengūros diplomai |
Ingrida Bagučianskienė |
23. |
Dovydas Milkintas |
Im |
Anglų kalbos konkurse „Kalbų kengūra 2016" laimėtas Oranžinės kengūros diplomas |
Julija Vaišvilienė |
24. |
Tadas Juknevičius |
IVm |
Respublikiniame mokinių motyvacinio laiško konkurse „Aš (ne)emigruosiu“ laimėta III vieta |
Lolita Narbutienė |
25. |
Ingrida Dešinsytė |
IIIb |
Respublikiniame mokinių motyvacinio laiško konkurse „Aš (ne)emigruosiu“ laimėta I vieta |
Angelė Bražaitė |
26. |
Samanta Petkutė |
IIb |
Šiaulių universiteto organizuotame konkurse „Sukurk savo aplinką pats“ tapo laureate. |
Elida Ignatavičienė |
27. |
Ingrida Dešinsytė |
IIIb |
Šiaulių miesto konkurse „Žodžiai brangiausiam šeimos nariui“ apdovanoti Seimo nario Edvardo Žakario padėkomis už kūrybiškumą. |
Angelė Bražaitė |
28. |
Rimantė Bračaitė |
IIa |
Šiaulių miesto mokinių žygio ir fotografijų konkurse „11 nuotraukų Lietuvai“ tapo laureatais: už fotografijas skirtos II ir III vietos. |
Jolanta Buivydienė |
29. |
Karolina Deimantaitė |
IIIm |
Šiaulių miesto mokinių festivalyje „Teka saulė, teka...“ laimėta nominacija už profesionaliausiai atliktą dainą. |
Vilma Ušinskienė |
30. |
Aldas Šimkaitis |
IVa |
Šiaurės vakarų Lietuvos mokinių štangos spaudimo varžybose laimėta I vieta |
Raimundas Jaseliūnas |
31. |
Giedrius Pališkis |
IVb |
Šiaulių miesto mokyklų žaidynėse ir štangos spaudimo varžybose laimėta I vieta |
Raimundas Jaseliūnas |
32. |
Paulius Grigalaitis |
IIIm |
Šiaulių miesto mokinių žaidynių virvės traukimo varžybose laimėta II vieta |
Raimundas Jaseliūnas |
33. |
Rimantė Bračaitė |
IIa |
Šiaulių miesto merginų tinklinio varžybose laimėta II vieta |
Jolanta Buivydienė |
34. |
Rimantė Jurgaitytė |
IIc |
Šiaulių miesto gimnazijų moksleivių mėgėjų tinklinio varžybose laimėta I vieta |
Jolanta Buivydienė |
35. |
Gimnazijos šokių studija „Areka“ |
Respublikiniame šokėjų festivalyje-konkurse „Molėtai šokio ritmu 2016“ laimėta I vieta. Apdovanota padėkomis už puikų pasirodymą šokio šventėje „Pavasario karuselė“, už nuoširdų pasirodymą šiuolaikinių šokių kolektyvų festivalyje „Griausmas 2016“, už puikų pasirodymą miesto menų festivalyje „Dovana 2015“, už puikų pasirodymą vaikų ir jaunimo šiuolaikinio šokio šventėje „Te visad šviečia saulė 2016“, laimėjus energingiausio kolektyvo nominaciją šokių šventėje „Atvira erdvė“ Meškuičiuose, laimėjus šiuolaikiškiausios grupės nominaciją festivalyje „Ledo gėlės 2015“. |
Alma Gutauskienė |
|
36. |
Gimnazijos dainavimo studija „Mes galim“ |
Dalyvavo gimnazijos ir miesto renginiuose. Organizavo ir koncertavo miesto mokyklų akcijoje „Laisvė“. Kiekviena respublikinė konferencija, miesto mokyklų renginys prasideda mūsų vokalistų ar choro pasirodymu. |
Vilma Ušinskienė |