Šiaulių miesto savivaldybė

Švietimo ir mokslo ministerija

2014-2015 mokslo metų pasiekimai

Eil. Nr. Mokinio vardas, pavardė Klasė Pasiekimas Mokytojo vardas, pavardė
1. Greta Marcinkevičiūtė IVm Šiaulių miesto istorijos olimpiadoje laimėta III vieta Virginijus Navickas
2. Rugilė Gabrielė Streckaitė Ic Šiaulių miesto istorijos olimpiada I vieta Virginijus Navickas
3. Martyna Melinytė IVm Šiaulių miesto lietuvių kalbos olimpiadoje laimėta II vieta Alvyda Jusienė
IIIa
Šiaulių universitete vykusiame regioniniame verslumo konkurse laimėjo III vietą Danguolė Kerienė
5. Lukas Valuckis IIm Šiaulių miesto mokyklų technologijų olimpiados konstrukcinių medžiagų kūrybinės veiklos grupėje laimėta II vieta DimasVaidžiulis
6. Arvydas Petryla IVa Šiaulių miesto mokyklų technologijų olimpiados statybos ir medžio apdirbimo kūrybinės veiklos grupėje laimėta II vieta DimasVaidžiulis
7. Martyna Liutikaitė IIm Šiaulių miesto lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų konkurse „Tramtatulis“ laimėtas atrankinis turas ir atstovavimas Žemaitijos regiono Lietuvos vaikų ir moksleivių lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų konkurse Alvyda Jusienė
8.

Andrius Ponetauskas IIIm Šiaulių miesto ir apskrities K. Butkaus anglų kalbos olimpiados laureatas, apdovanotas piniginiu prizu Diana Vaidžiulė
Šiaulių miesto mokyklų kuriančių mokinių ir mokytojų projekto „Kūrybiniai rudenys“ dalyvis, pristatęs savo kūrybą Alvyda Jusienė
9. Monika Lapukaitė
Paulius Grigalaitis
Ignas Jaseliūnas
IIb
IIm
IIm
Šiaulių miesto konkurse  konkurse „Žodžiai tėvui“ apdovanoti Seimo nario Edvardo Žakario padėkos raštais už originalias mintis Jūratė Stancelienė
10. Ingrida Dešinsytė II b Šiaulių miesto mokinių konkurse „Penkios įdomiausios mano gyvenimo akimirkos“ pelnė nominaciją „Už tikėjimą meile“ Lolita Narbutienė
11. Donata Taunytė
Rolanda Ginkutė
Im
IVe
Klaipėdos universitete vykusioje mokinių ir studentų mokslinėje-praktinėje konferencijoje „Gimtosios kalbos upės ir upeliai“ apdovanotos padėka už dalyvavimą Lolita Narbutienė
Gerda Špukienė
12. Ignas Jaseliūnas IIm Šiaulių miesto bėgimo varžybose, skirtose kovo 11 d. paminėti savo amžiaus grupėje laimėta I vieta Ingrida Bartašienė
13. Edvinas Račys+ metų aktyvistas Im Šiaulių miesto bėgimo varžybose, skirtose kovo 11 d. paminėti savo amžiaus grupėje laimėta III vieta Ingrida Bartašienė
Šiaulių miesto konkurso „Aš lyderis“ nugalėtojas
14. Tautvydas Matuzevičius Ic Respublikiniame moksleivių projektinių kūrybinių darbų konkurse „Mano daiktų skveras“ I-II klasių grupėje laimėta II vieta Elida Ignatavičienė
15. Erika Plekavičiūtė
Amanda Margytė
Im
IIm
Šiaulių miesto mokinių kūrybinių darbų konkurso „Spalvota svajonė“ laureatės Elida Ignatavičienė
16. Deimantė Zulcaitė+ metų aktyvistė IIa Šiaulių miesto mokinių kūrybinių darbų konkurso „Margučiai” laureatė Elida Ignatavičienė
Respublikinio etikos konkurso „Moralinės dilemos“ laureatė Inga Vainorienė
17. Tautvydas Misevičius Ib Šiaulių miesto mokinių kūrybinių darbų konkurso „Margučiai” laureatas DimasVaidžiulis
18. Lukas Valuckis IIm  Šiaulių miesto aitvarų šventėje „Spalvotas dangus“ laimėjo I vietą Dimas Vaidžiulis
19. Arnas Parvainis IIm Šiaulių miesto aitvarų šventėje „Spalvotas dangus“ laimėjo originaliausio aitvaro nominaciją ir taurę Dimas Vaidžiulis
20. Aistė Petkauskaitė
Amanda Šimkutė
Paula Girdvainytė
IIIm
IIIm
IIIm
Respublikiniame konkurse „Mokyklos virtuvės brolija“ apdovanotos padėka už sveiko ir originalaus patiekalo sukūrimą ir paruošimą Regina Vaitkevičienė
21. Inesa Dagytė IVm Šiaulių miesto ekspromtinės kalbos konkurse laimėta III vieta Alvyda Jusienė
Vilma Ušinskienė
22. Dainora Valiūtė IVm Respublikiniame konkurse „Daina.lt“ laimėta nominacija „Matau dainą“ Andrius Bukis
23. Ieva Petrokaitė IVm Respublikiniame debatų vokiečių kalba konkurse laimėta III vieta Ingrida Bagučianskienė
24. Kamilė Šilinskaitė Im Šiaulių miesto raiškiojo skaitymo prancūzų kalba konkurse laimėjo III vietą Dalia Šarkūnaitė
25. Kamilė Šilinskaitė Im Prancūzų kalbos konkurse laimėjo Auksinės kengūros diplomą Dalia Šarkūnaitė
26. Aldas Šimkaitis IIIa Šiaulių miesto mokinių štangos spaudimo nuo krūtinės varžybose laimėta I vieta Raimundas Jaseliūnas
27. Ernestas Braziulis IVa Šiaulių miesto mokinių štangos spaudimo nuo krūtinės varžybose laimėta II vieta Raimundas Jaseliūnas
28. Žilvinas Kvedaras IVb Šiaulių miesto mokinių štangos spaudimo nuo krūtinės varžybose laimėta III vieta Raimundas Jaseliūnas
29. Paulius Grigalaitis
Tadas Pranulis
IIm
IVc
Šiaulių miesto moksleivių rankų lenkimo varžybose laimėta III vieta, tų pačių varžybų kitoje amžiaus grupėje laimėta II vieta. Raimundas Jaseliūnas
Ic
Šiaulių miesto mokyklų futbolo žaidynėse „Golas – 2015“ laimėjo I vietą Raimundas Jaseliūnas
Ic
Šiaulių regiono mokyklų futbolo žaidynėse „Golas – 2015“ laimėjo I vietą, respublikinėse varžybose „Golas – 2015“, organizuotose Kauno Futbolo akademijoje, laimėjo IV vietą Raimundas Jaseliūnas
Ic
Lietuvos mokinių olimpinio festivalio II etapo miesto bendrojo ugdymo mokyklų tinklinio finalinėse mergaičių varžybose laimėta II vieta Jolanta Buivydienė
Ia
Šiaulių miesto moksleivių mėgėjų tinklinio turnyre laimėta I vieta Jolanta Buivydienė
Im
Šiaulių miesto progimnazijų ir gimnazijų lengvosios atletikos rungčių komandinėse varžybose laimėjo III-ąją vietą Ingrida Bartašienė