Biudžetinė įstaiga, kodas juridinių asmenų registre 190541864, S. Daukanto g. 71, LT-76230 Šiauliai
Tel./faks. (8 41) 52 35 61, el. p. sdgimnazija@gmail.com
2018-06-18 Pirmadienis El. dienynas El. paštas Galerija Skelbimai 2%
Pamokų laikas
      1. 800 – 845
      2. 855 – 940
      3. 950 – 1035
      4. 1045 – 1130
      5. 1155 – 1240
      6. 1300 – 1345
      7. 1355 – 1440
      8. 1450 – 1535

Pamokų laikas trečiadieniais

      1. 800 – 845
      2. 855 – 940
      3. 950 – 1035
      4. 1045 – 1130
      5. 1155 – 1240
Kl. valandėlė 1250 – 1320
      6. 1325 – 1410
      7. 1420 – 1505
      8. 1515 – 1600
Mintis
Man geriau patinka, kai kas kalba ne taip gražiai, bet teisingai.

Vytautas Didysis

Mūsų partneriai



















Steigėjai





Mūsų 2008-2009 mokslo metų pirmūnai

Laima (2009-06-30 15:55:06)

Sveikiname puikiai ir labai gerai baigusius 2008-2009 m.m. moksleivius. 
Dėkojame mokytojams ir tėveliams už vaikų ugdymą ir kviečiame su jais susipažinti.

Puikiai besimokantys moksleiviai (dešimtukais):

Karolina Burbaitė - 8a klasė

Jurga Mituzaitė - 8a klasė

Ieva Pašiškevičiūtė - 8a klasė

Martynas Tamulevičius - 10c klasė

Karolina Petkutė - 11f klasė

Labai gerai besimokantys moksleiviai (dešimtukais ir devintukais):

Andra Gavėdaitė - 6a klasė

Simona Juknevičiūtė - 6a klasė

Ieva Pakulytė - 6a klasė

Aistė Žąsinaitė - 6a klasė

Iveta Tiepelytė - 6a klasė

Greta Marcinkevičiūtė - 6b klasė

Kotryna Melinytė - 6b klasė

Kipras Plaušinaitis - 6b klasė

Mindaugas Šauklys - 6b klasė

Benita Ušinskytė - 6b klasė

Laurynas Vaitiekaitis - 7a klasė

Urtė Mockevičiūtė - 7a klasė

Gabrielė Tavoraitė - 7b klasė

Ieva Brazytė -  8a klasė

Greta Gruzdaitė - 8a klasė

Monika Jasutytė - 8a klasė

Domantė Kantauskaitė -8a klasė

Rūta Radzevičiūtė - 8a klasė

Monika Stanislovaitytė - 8a klasė

Julius Tverijonas - 8a klasė

Elžbieta Zalogaitė - 8a klasė

Marius Jatautas - 8b klasė

Mantas Michalauskas - 8b klasė

Eimantas Ozolas - 8b klasė

Artūras Švėgžda - 8b klasė

Aistė Bartoševičiūtė - 8b klasė

Karolis Lideikis - 9a klasė

Vaida Vrubliauskaitė - 9m klasė

Kristina Žąsinaitė - 9m klasė

Roberta Griciūtė - 10a klasė

Laura  Šlapaitytė - 10c klasė

Karolis Butkus - 11b klasė

Gytis Katkauskas - 11c klasė

Justas Kasparavičius - 11c klasė

Mangirdas Sakalis - 11c klasė

Simona Streckaitė - 11c klasė

Gediminas Jankauskas - 12b klasė

Tautvydas  Radžius - 12b klasė

Tomas  Andrulionis - 12c klasė

Algina Grigaliūnaitė - 12c klasė

Aurelija Taunytė - 12d klasė

 

 

© 2018 Šiaulių Simono Daukanto gimnazija