Šiaulių miesto savivaldybė

Švietimo ir mokslo ministerija

2013-2014 mokslo metų pasiekimai

Eil. nr. Mokinio vardas, pavardė Klasė Pasiekimas Mokytojo vardas, pavardė
1. Agnė Laurinavičiūtė IVa Šiaulių miesto mokinių dailės olimpiadoje laimėjo I vietą. Elida Ignatavičienė
Respublikiniame ekslibrisų konkurse, kurį organizavo Lietuvos dailės ugdytojų draugija ir Kauno kolegija, laimėjo II vietą.
2. Greta Marcinkevičiūtė IIIm Šiaulių miesto 10-12 klasių mokinių istorijos olimpiadoje laimėjo III vietą. Virginijus Navickas
3. Nojus Jaseliūnas IIIm Šiaulių miesto 10-12 klasių mokinių istorijos olimpiadoje laimėjo III vietą. Virginijus Navickas
Šiaulių miesto 7-12 klasių mokinių meninio skaitymo vokiečių kalba konkurse „Pavasario taku“ laimėjo I vietą. Ingrida Bagučianskienė
Respublikiniame mokinių kūrybos konkurse „Šitą žemę man likimas dovanojo“ poezijos darbų grupėje laimėjo II vietą. Alvyda Jusienė
4. Deimantė Zulcaitė Ia Apdovanota padėkos raštu Šiaulių miesto 7-12 klasių mokinių meninio skaitymo vokiečių kalba konkurse „Pavasario taku“. Ingrida Bagučianskienė
5. Martyna Melinytė IIIm Šiaulių miesto 9-12 klasių mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje laimėjo II vietą. Alvyda Jusienė
6. Kotryna Melinytė IIIm Šiaulių miesto mokinių samprotaujamųjų rašinių konkurse laimėjo III vietą. Alvyda Jusienė
7. Kotryna ir Martyna Melinytės IIIm Šiaulių krašto mokinių vieno žanro kūrybos konkurso „Kuriame dainos tekstą“ dainiškojo eilėraščio kūrimo ir dainos atlikimo konkursuose laimėjo dvi I-ąsias vietas. Vilma Ušinskienė
Alvyda Jusienė
Puikiai pasirodė VI respublikiniame dainuojamosios poezijos festivalyje-konkurse „Mūsų dienos – kaip šventė“. Vilma Ušinskienė
8. Eglė Šilinskaitė IVm Vyskupo Motiejaus Valančiaus skaitymų konkurse laimėjo I vietą. Alvyda Jusienė
IIa
Šiaulių miesto Mažojoje lietuvių kalbos olimpiadoje laimėjo III vietą. Alvyda Jusienė
Jūratė Stancelienė
Gerda Špukienė
Lolita Narbutienė
10. Mindaugas Kaveckis IVc Jaunųjų kūrėjų konkurse „Rudens godos-2013“ laimėjo nominaciją „Už žmogaus gyvenimo spalvas prozoje“. Lolita Narbutienė
Šiaulių miesto prancūzų kalbos raiškiojo skaitymo konkurse laimėjo II vietą. Dalia Šarkūnaitė
11.  Kamilė Strupaitė IIm Miesto mokinių dailyraščio konkurse laimėjo I vietą. Lolita Narbutienė
12. Simona Juknevičiūtė IIIm Šiaulių apskrities rusų kalbos raiškiojo skaitymo konkurse laimėjo II vietą. Svetlana Januševičienė
Šiaulių miesto ir rajono 8-11 klasių mokinių užsienio kalbos (rusų) laiško rašymo konkurse „Mano svajonių profesija" laimėjo II vietą.
Respublikiniame mokinių kūrybos konkurse „Šitą žemę man likimas dovanojo“ prozos darbų grupėje laimėjo III vietą. Alvyda Jusienė
13. Kasandra Gurskytė Ic Šiaulių miesto ir rajono 8-11 klasių mokinių užsienio kalbos (rusų) laiško rašymo konkurse „Mano svajonių profesija" laimėjo III vietą. Svetlana Januševičienė
14.  Deima Ražinskaitė Im Šiaulių miesto oratorinio meno anglų kalba konkurse laimėjo II vietą. Rasa Šimkevičienė
15. Živilė Bandzaitė Ia Šiaulių miesto mokyklų 8-9 klasių mokinių anglų kalbos konkurse „Spelling Bee“ laimėjo II vietą. Jurga Selvenienė
16. Ignė Drazdovaitė
Guoda Valašinaitė
Evelina Petrauskaitė
Edgaras Balčiūnas
Ia Šiaulių miesto gimnazijų I klasių mokinių konkurse „Lietuva. Europa. Pasaulis“ laimėjo III vietą. Liubov Venskūnienė
IVa
Šiaulių miesto ir rajono mokinių dainų anglų kalba konkurse laimėjo II vietą. Vilma Ušinskienė
Rita Kučinskaitė
Diana Vaidžiulė
18. Laurynas Vaitiekaitis
IVa Puikiai pasirodė mėgėjų meno kolektyvų ir atlikėjų festivalyje „Rudens mozaika 2013“. Vilma Ušinskienė
Apdovanoti padėkos raštais už dalyvavimą  koncerte Šiaulių miesto mokytojams ir projekte kuriantiems mokiniams.
19. Tautvydas Melys
Dovydas Milkintas
IIIm
IIIm
IVa
Puikiai pasirodė VI respublikiniame dainuojamosios poezijos festivalyje-konkurse „Mūsų dienos – kaip šventė“, skirtame maestro Vytauto Kernagio atminimui.
IIIm
Apdovanoti padėkos raštu už kūrybinį indėlį į akustinės muzikos festivalio „Muzikiniai penktadienio vakarai Naisiuose“ programą.
21. Edgaras Matulevičius IIc Respublikiniame konkurse „Muzikos kūrimas mobiliesiems telefonams“ laimėjo nominaciją „Geriausias telefono skambutis“. Vilma Ušinskienė
22. Tinklininkai:
Žygimantas Budraitis
Marius Krasauskas
Sigitas Filipauskas
Vidmantas Jutinskas
Mantas Lapinas
IV Šiaulių miesto moksleivių mėgėjų tinklinio varžybose laimėjo II vietą. Jolanta Buivydienė
Ingrida Bartašienė
23. Aldas Šimkaitis IIa Tarpmokykliniame stipriausių mokinių konkurse laimėjo II vietą savo amžiaus grupėje. Raimundas Jaseliūnas
24. Gabija Musiejukaitė
Armandas Gotautas
Tadas Sireikis
Kornelijus Vasilikas
Ic Tarpmokyklinėse šaudymo į taikinį varžybose laimėjo II-ąją vietą. Ingrida Bartašienė
25. Daumantė Baranauskaitė IVm Šiaulių miesto mokinių lietuvių kalbos diktanto konkursas, I vieta. Alvyda Jusienė
Puikiai pasirodė Kalbų (prancūzų k.) Kengūros konkurse.Dalia Šarkūnaitė
26. Gimnazijos dainavimo studija -  choras „Mes galim“ ir vadovė Vilma Ušinskienė Atstovavo gimnazijos ir miesto renginiuose. Šiaulių miesto ir rajono mokinių dainų anglų kalba konkurse laimėjo II vietą. Puikiai pasirodė mėgėjų meno kolektyvų ir atlikėjų festivalyje „Rudens mozaika 2013“, koncerte Šiaulių miesto mokytojams ir projekte kuriantiems mokiniams, respublikiniame dainuojamosios poezijos festivalyje-konkurse „Mūsų dienos – kaip šventė“, skirtame maestro Vytauto Kernagio atminimui. Kiekviena respublikinė konferencija, miesto mokyklų renginys – prasideda mūsų vokalistų ar choro pasirodymu.
27. Gimnazijos šokių studija „Areka“ ir vadovė Alma Gutauskienė Atstovavo gimnazijai įvairiuose konkursuose, festivaliuose: respublikiniame šiuolaikinių šokių festivalyje - konkurse „ Šokio mozaika - 2014“ laimėjo III vietą, puikiai pasirodė miesto mokyklų šiuolaikinio šokio kolektyvų festivalyje „Į mano miestą  suveda keliai…“, respublikiniame šokių festivalyje „Dovana 2013“, vaikų ir jaunimo šiuolaikinio šokio konkurse „Te visad šviečia saulė - 2014“ laimėjo I vietą, respublikiniame šiuolaikinių šokių kolektyvų festivalyje „Griausmas 2014“ laimėjo bronzinį diplomą, puikiai pasirodė mėgėjų meno kolektyvų ir atlikėjų festivalyje „Rudens mozaika 2013“.