Pamokų laikas |
---|
1. 800 – 845 2. 855 – 940 3. 950 – 1035 4. 1055 – 1140 5. 1200 – 1245 6. 1300 – 1345 7. 1355 – 1440 8. 1450 – 1535 Pamokų laikas trečiadieniais 1. 800 – 8452. 855 – 940 3. 950 – 1035 4. 1055 – 1140 5. 1200 – 1245 Kl. valandėlė 1300 – 1330 6. 1335 – 1420 7. 1430 – 1515 8. 1525 – 1610 |
Mintis |
---|
Senatvė yra tada, kai tavo šukos turi daugiau plaukų ir dantų už tave. |
Mūsų partneriai |
---|
Steigėjai |
---|
2012-2013 mokslo metų pasiekimai
Eil. Nr. |
Mokinio vardas, pavardė |
Klasė |
Pasiekimas |
Mokytojo vardas, pavardė |
||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Jurga Mituzaitė |
IVm |
Užimta I vieta Lietuvos mokinių miesto biologijos olimpiadoje. Lietuvos mokinių biologijos olimpiadoje tapo laureate ir iškovojo sidabro medalį. 2013 m. liepos 14-21 d. Šveicarijoje, Berne vyko tarptautinė biologijos olimpiada, kurioje Jurga laimėjo sidabro medalį. |
Irina Barabanova |
||
2. |
Visvaldas Stonkus |
IVm |
Lietuvos mokinių matematikos olimpiados Šiaulių miesto etape laimėta II vieta. |
Irena Šukienė |
||
Kretingos rajono jaunųjų kompiuterininkų komandinėse varžybose iškovota II vieta. |
Andrius Bukis |
|||||
Miesto mokyklų konkurse „Realinių mokslų žvaigždės“ laimėta III vieta. |
|
|||||
„Arekos“ šokėjas, laimėta geriausio dueto nominacija respublikiniame šokių festivalyje. |
Alma Gutauskienė |
|||||
3. |
Monika Pervazaitė |
IIIm |
Lietuvos mokinių miesto 9-12 klasių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje laimėta III vieta. |
Alvyda Jusienė |
||
Monika išlaikė vokiečių kalbos
egzaminą DSD1 ir gavo visoje
Europoje galiojantį pažymėjimą/sertifikatą, patvirtinantį *B1* kalbos |
Ingrida Bagučianskienė |
|||||
4. |
Evelina Bikmurzina |
IIIa |
Lietuvos mokinių miesto rusų kalbos olimpiadoje laimėta III vieta. |
Svetlana Januševičienė |
||
Miesto mokinių laiško rašymo užsienio kalba (rusų k.) konkurse „Mano svajonių profesija“ laimėta II vieta. |
||||||
Švietimo ir mokslo ministras apdovanojo Pagyrimo raštu už puikų dalyvavimą XX Lietuvos mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiados meninio skaitymo konkurse. |
||||||
5. |
Vaidas Mikalauskis |
IVb |
Lietuvos mokinių miesto geografijos olimpiada, III vieta. |
Liubov Venskūnienė |
||
6. |
Ugnė Bulavaitė |
IIm |
Lietuvos mokinių miesto technologijų olimpiada, I vieta. |
Ingrida Gumbakienė |
||
Miesto ir apskrities bendrojo lavinimo mokyklų I-XII klasių mokinių kūrybinių darbų parodoje-konkurse „Angelai - Viešpaties pasiuntiniai” laimėta prizinė vieta. |
||||||
Šiaulių miesto ir rajono moksleivių festivalio „Partizanų dainos“ dalyvė, už puikų pasirodymą apdovanota padėkos raštu. |
Vilma Ušinskienė |
|||||
Miesto mokyklų matematiniame turnyre „Labirintas“ laimėta III vieta. |
Ina Šulskienė |
|||||
7. |
Eimantas Ozolas |
IVb |
Lietuvos mokinių miesto technologijų olimpiada, III vieta |
Dimas Vaidžiulis |
||
Eimantas vienas iš krepšinio rinktinės MMKL jaunių krepšinio sezono III vietos laimėtojas |
Sigitas Polekas |
|||||
8. |
Monika Stanislovaitytė |
IVm |
Lietuvos mokinių miesto technologijų olimpiada, II vieta. |
Ingrida Gumbakienė |
||
9. |
Rūta Radzevičiūtė |
IVm |
Lietuvos mokinių miesto istorijos olimpiada, III vieta |
Romaldas Ivanauskas |
||
Gimnazistų tarybos pirmininkė, aktyvi konferencijų, konkursų dalyvė, visuomenininkė |
|
|||||
Monika Stanislovaitytė |
IVm |
Laimėta I vieta respublikinėje moksleivių
konferencijoje „Skaityti – tai sėdėti ant pasaulio stogo“, vykusioje
Vilniaus Simono Daukanto gimnazijoje. |
Gerda Špukienė |
|||
10. |
Audronė Čepulytė |
IIIm |
Šiaulių Didždvario gimnazijos matematikos olimpiadoje - konkurse Šiaulių krašto merginoms laimėta III vieta |
Irena Šukienė |
||
Šiaulių apskrities gimnazijų matematikos olimpiadoje laimėta II vieta. |
||||||
Miesto mokyklų konkurse „Realinių mokslų žvaigždės“ laimėta III vieta. |
||||||
Miesto konkurso „Aš lyderis – 2013“, nugalėtoja, nuolatinė įvairių olimpiadų, konkursų, konferencijų dalyvė, atstovauja gimnazijai miesto mokyklų protmūšio kovose, gimnazistų tarybos narė. |
|
|||||
11. |
Laurynas Vaitiekaitis |
IIIa |
Šiaulių J. Janonio gimnazijos matematikos olimpiadoje - konkurse Šiaulių krašto vaikinams laimėta III vieta. |
Ina Šulskienė |
||
Miesto mokyklų konkurse „Realinių mokslų žvaigždės“ laimėta III vieta. |
Andrius Bukis, Zina Ramanauskienė, Vidas Šukys, Vilma Grigelienė, Liuda Lileikienė Vilija Kladkienė |
|||||
12. |
Laurynas Ginelevičius |
IVa |
Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministras apdovanojo Pagyrimo raštu už sėkmingą dalyvavimą (XIX-oje) Lietuvos moksleivių ekonomikos ir verslo olimpiadoje. |
Danguolė Kerienė |
||
13. |
Eglė Šilinskaitė |
IIIm |
Vyskupo Motiejaus Valančiaus skaitymų (XIX) konkursas, I vieta |
Alvyda Jusienė |
||
Aktyvi dalyvė įvairių konkursų, konferencijų, pilietinių iniciatyvų organizatorė, atstovauja gimnazijai miesto mokyklų protmūšio kovose, aktyvi gimnazistų tarybos narė. |
|
|||||
14. |
Goda Dainora Butkutė |
Im |
Miesto oratorinio meno anglų kalba konkursas, II vieta |
Diana Vaidžiulė |
||
15. |
Simona Juknevičiūtė |
IIm |
Šiaulių regiono moksleivių raštingumo konkursas, II vieta |
Alvyda Jusienė |
||
Laureatė respublikinio mokinių rašinio ir esė konkurso, skirto pasipriešinimo sovietinei okupacijai metinėms atminti |
Audronė Gelžinienė |
|||||
Miesto mokyklų informacinių technologijų viktorinoje-reklamoje „Kas? Kur? Kada?“ laimėta III vieta. |
Rasa Jonaitienė |
|||||
16. |
Ieva Martinkutė |
IIIm |
Dalyvavo Jungtinėje Karalystėje vykusioje 38-ojoje tarptautinėje Mokomojo Europos Parlamento sesijoje ir puikiai atstovavo Lietuvai. |
|
||
Tarptautiniuose jaunimo debatuose (vokiečių kalba) Šiaulių miesto mokyklų finale iškovota III vieta. |
Ingrida Bagučianskienė |
|||||
Aktyvi dalyvė įvairių konkursų, konferencijų, pilietinių iniciatyvų organizatorė, atstovauja gimnazijai miesto mokyklų protmūšio kovose, aktyvi gimnazistų tarybos narė. |
|
|||||
17. |
Monika Jasutytė |
IVm |
Miesto mokinių Prancūzų kalbos diktanto konkurse iškovota IV vieta. |
Dalia Šarkūnaitė |
||
Konkurse „Tavo žvilgsnis“ apdovanota
Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo diplomu už labai gerą vertimą iš
prancūzų kalbos. |
||||||
Šiaulių miesto raiškiojo skaitymo konkurse prancūzų kalba laimėta III vieta. |
||||||
18. |
Marius Jatautas |
IVb |
Miesto mokyklų konkurse „Realinių mokslų žvaigždės“ laimėta III vieta. |
Andrius Bukis, Zina Ramanauskienė, Vidas Šukys, Vilma Grigelienė, Liuda Lileikienė Vilija Kladkienė |
||
19. |
Dovydas Gulbinas |
IVa |
Sukurtas projektinis darbas– filmukas „1863-1864m. sukilimo atgarsiai“., kurį kaip metodinę priemonę naudoja respublikos istorijos mokytojai. |
Virginijus Navickas |
||
20. |
Julius Verkulevičius |
Ib |
Konkurse „Tinkamiausias inkilas“ laimėta II vietą |
Dimas Vaidžiulis |
||
21. |
Domantas Kriščiūnas |
Im |
Paukščių inkilų parodoje – konkurse, kurį organizavo Šiaulių jaunųjų gamtininkų centras, laimėtas diplomas už geriausią inkilą. |
Dimas Vaidžiulis |
||
22. |
Domantas Kelpšas |
Im |
Paukščių inkilų parodoje – konkurse, kurį organizavo Šiaulių jaunųjų gamtininkų centras, laimėti diplomai už labiausiai paukščio rūšiai atitinkančius inkilus. |
Dimas Vaidžiulis |
||
23. |
Tadas Juknevičius |
|
Miesto mokyklų informacinių technologijų viktorinoje-reklamoje „Kas? Kur? Kada?“ laimėta III vieta. |
Rasa Jonaitienė |
||
24. |
Domantas Kelpšas |
Im |
Šiaulių turizmo ir informacijos centro organizuotame Šv. Velykų konkurse „Marguok“ tapus nugalėtojais ir laimėjus Tautiškiausios kolekcijos nominaciją |
Dimas Vaidžiulis |
||
25. |
Modestas Balzaris |
Im |
Miesto konkursas „Aš lyderis – 2013“, nugalėtojas, nuolatinis įvairių olimpiadų, konkursų, konferencijų dalyvis |
|
||
26. |
Ričardas Survila |
Ia |
Joniškyje organizuotoje aitvarų šventėje „Skrydis 2013“ laimėjo pagrindinį prizą. |
Dimas Vaidžiulis |
||
27. |
Martynas Abrutis |
IIIa |
Kretingos rajono jaunųjų kompiuterininkų komandinėse varžybose iškovota II vieta |
Andrius Bukis |
||
28. |
Mindaugas Šauklys |
IIm |
Kretingos rajono jaunųjų kompiuterininkų komandinėse varžybose iškovota II vieta |
Andrius Bukis |
||
Miesto matematiniame turnyre „Labirintas“ užimta III vieta. |
Ina Šulskienė |
|||||
29. |
Mindaugas Šauklys |
IIm |
Šiaulių universiteto konkurse „Kelias į Universiteto studijas“ užimta I vieta. |
Jolanta Buivydienė |
||
30. |
Justinas Latvėnas |
IIIm |
Miesto mokyklų informacinių technologijų
viktorinoje-reklamoje „Kas? Kur? Kada?“ laimėta III vieta. |
Rasa Jonaitienė |
||
31. |
Simona Kavaliauskaitė |
IIm |
Miesto mokyklų informacinių technologijų
viktorinoje-reklamoje „Kas? Kur? Kada?“ laimėta III vieta. |
Rasa Jonaitienė, Andrius Bukis |
||
32. |
Benita Ušinskytė |
IIm |
Miesto mokyklų matematiniame turnyre „Labirintas“ laimėta III vieta. |
Ina Šulskienė |
||
33. |
Milda Šniukaitė |
Im |
Miesto mažojoje lietuvių kalbos olimpiadoje laimėta I vieta. |
Gerda Špukienė |
||
34. |
Mindaugas Kaveckis |
IIIc |
Šiaulių miesto raiškiojo skaitymo konkurse prancūzų kalba laimėta III vieta. |
Dalia Šarkūnaitė |
||
35. |
Miglė Kungytė |
IIIa |
Miglė išlaikė vokiečių kalbos egzaminą DSD1 ir gavo visoje Europoje galiojantį pažymėjimą/ sertifikatą, patvirtinantį *B1* kalbos mokėjimo lygį. |
Ingrida Bagučianskienė |
||
36. |
Nojus Jaseliūnas |
IIm |
Miesto mokinių laiško rašymo užsienio kalba (rusų k.) konkurse „Mano svajonių profesija“ laimėta III vieta. |
Vanda Vainorienė |
||
Lietuvos kikušin karate čempionate laimėta I vieta. |
|
|||||
37. |
Laura Andriušaitytė |
Ia |
Laimėta I vieta respublikinėje moksleivių
konferencijoje „Skaityti – tai sėdėti ant pasaulio stogo“, vykusioje
Vilniaus Simono Daukanto gimnazijoje. |
Gerda Špukienė |
||
38. |
Kotryna Melinytė |
IIm |
Padėkos raštas už puikų pasirodymą miesto mokinių giesmių ir poezijos šventėje „Ir žodis lūpose pražysta“. |
Audronė Petkevičienė |
||
Laureatės respublikinio mokinių rašinio ir esė konkurso, skirto pasipriešinimo sovietinei okupacijai metinėms atminti. |
Audronė Gelžinienė |
|||||
39. |
Aistė Žąsinaitė |
IIm |
Gamtos mokslų Kengūros konkurse apdovanotos Oranžinės kengūros diplomais. |
Liuda Lileikienė |
||
40. |
Vilmantė Daugėlaitė |
IIa |
Nuolatinės renginių fotografės |
Andrius Bukis |
||
41. |
Deividas Spranaitis |
IIIc |
Aktyviausias gimnazijos garso operatorius |
|
||
42. |
Danielius Petronis
|
IIIm |
Aktyviausias gimnazijos televizijos operatorius |
|
||
Miesto mokyklų informacinių technologijų viktorinoje-reklamoje „Kas? Kur? Kada?“ laimėta III vieta. |
Rasa Jonaitienė |
|||||
43. |
Daumantė Baranauskaitė |
IIIm |
Tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra 2013“ pateko į Šiaulių miesto geriausių mokinių dešimtuką (trečia mieste tarp vienuoliktokų, respublikoje 39). |
Ina Šulskienė |
||
44. |
Dovydas Milkintas |
IIm |
Šiaulių miesto ir rajono moksleivių festivalio „Partizanų dainos“ dalyvis, už puikų pasirodymą apdovanotas padėkos raštu |
Vilma Ušinskienė |
||
45. |
Tautvydas Melys |
IIa |
Šiaulių miesto ir rajono moksleivių festivalio „Partizanų dainos“ dalyvis, už puikų pasirodymą apdovanotas padėkos raštu |
Vilma Ušinskienė |
||
46. |
Rugilė Strikoriūtė |
Ia |
Įteikiamos Šiaulių miesto neįgaliųjų draugijos padėkos už savanoriavimą.ą. |
|
||
Sportininkai |
||||||
Krepšininkai |
||||||
47. |
Eimantas Ozolas |
IVb |
MMKL jaunių krepšinio sezono III vietos ir mažosios taurės laimėtojai.aimėtojai. |
Sigitas Polekas |
||
48. |
Rokas Dargevičius Deividas Merkelis Deividas Juška Tautvydas Pajaujiss Pajaujis Aidas Šimkaitis |
IId IIb IId Ia Ia |
Jaunučių komandos geriausi, rezultatyviausi sportininkai MMKL čempionate. |
Sigitas Polekas |
||
Tinklininkai |
||||||
49. |
Matas Matukaitis, Sigitas Filipauskas Robertas Jarockis Mantas Lapinas Laurynas Vaitiekaitis Simonas Mėžinys Darius Veseckas Marius Krasauskas Žygimantas Budraitis Vidmantas Jutinskas _________ Donatas Vileikis Dovydas Stulgys Laurynas Jokubauskas Lukas Mendelis Deividas Čereška Rokas Norgaila Airidas Bernotas Mantas Dvarionas Nedas Lukminas |
III-IV |
Šiaulių miesto moksleivių mėgėjų
tinklinio varžybose iškovojus II vieta. __________ Šiaulių miesto moksleivių mėgėjų tinklinio varžybose iškovota III vieta. |
Jolanta Buivydienė Ingrida Bartašienė |
||
50. |
Aldas Šimkaitis | Ia |
Tarpmokykliniame stipriausių mokinių konkurse 60 kg maišo pernešimo rungtyje laimėta I vieta. |
Raimundas Jaseliūnas |
||
51. |
Gytis Macevičius |
IIe |
Tarpmokykliniame stipriausių mokinių konkurse II amžiaus grupėje laimėta I vieta. |
Raimundas Jaseliūnas |
||
52. |
Osvaldas Murza | IIIc |
Puikus gimnazijos atstovavimas lengvosios atletikos varžybose. |
Ingrida Bartašienė |
||
53. |
Ieva Pakulytė Artūras Barakauskas Mantas Maižrimas Tautvydas Melys Aistė Sabinskaitė |
IIm IIa IIa IIa IIm |
Miesto mokyklų boulingo varžybose iškovota I vieta. |
Jolanta Buivydienė |
||
54. |
Aleksas Filipauskas Tomas Melnikavičius Eimantas Gruzdas Karolina Čepulytė Jurgis Barkauskas |
IVm |
Miesto mokyklų boulingo varžybose iškovota III vieta. |
Jolanta Buivydienė Ingrida Bartašienė |
||
55. |
Gimnazijos choras „Mes galim“, vadovė Vilma Ušinskienė |
Atstovavo gimnaziją įvairiuose gimnazijos ir miesto renginiuose. Kiekviena respublikinė konferencija, miesto mokyklų renginys – prasideda mūsų choro pasirodymu. Organizavo Vasario 16-osios koncertą Rėkyvoje, apdovanoti padėka už jaunatvišką ir jausmingą meninę kompoziciją miesto Kovo 11-osios minėjime Prisikėlimo aikštėje, padėkos raštu už puikius pasirodymus Šiaulių miesto ir rajono moksleivių festivalyje „Partizanų dainos“, miesto Europos dienos šventėje „Šiauliai – aktyvių piliečių Europos miestas“, laimėta nuotaikingiausio pasirodymo nominacija respublikiniame vokiškos dainos festivalyje. (Šiam festivaliui pasiruošti padėjo ir vokiečių kalbos mokytoja Ingrida Bagučianskienė). |
||||
56. |
Gimnazijos šokių studija „Areka“, vadovė Alma Gutauskienė |
Atstovavo gimnaziją įvairiuose konkursuose, festivaliuose, puikiai pasirodė mėgėjų meno kolektyvų ir atlikėjų festivalyje „Rudens mozaika“, akrobatinio rokenrolo turnyre, respublikiniame šiuolaikinių šokių festivalyje „Šokio virpesiai“užėmė III vietą, šokėjai – Visvaldas Stonkus ir Onutė Gustaitė laimėjo geriausio dueto nominaciją respublikiniame šokių festivalyje „Griausmas 2013“, laimėta I vieta respublikiniame šokių konkurse „Šokių karuselė“, šiuolaikinio šokio kolektyvų konkurse „Te visad šviečia saulė - 2013“ laimėta geriausio porinio šokio nominacija, šokėjai apdovanoti Šiaulių miesto savivaldybės administracijos kultūros skyriaus padėka už šokio meno puoselėjimą ir dalyvavimą Šiaulių miesto renginyje, skirtame Tarptautinei šokio dienai paminėti. |