Projekto rezultatai pristatomi Rėkyvos bendruomenei

Rėkyvos kultūros centre pristatomi mūsų mokyklos mokinių rašinai ir fotografijos vandalizmo tema. Paroda parengta vykdant pilietinio tautinio ugdymo projektą „Keičiuosi ir keičiu“. Anksčiau šie darbai buvo eksponuoti P. Višinskio bibliotekoje ir mūsų gimnazijoje. Paroda veikia nuo 2010 vasario 20 dienos.
Dėkojame Rėkyvos kultūros centro darbuotojams už suteiktą galimybę išsakyti pilietinę poziciją visiems mums aktualia tema.

Tokį vaizdą Rėkyvoje užfiksavo Ričardas Rulinskas (Ic kl.) 2009 rugsėjį
Tokį vaizdą Rėkyvoje užfiksavo Ričardas Rulinskas (Ic kl.) 2009 rugsėjį

Abiturientų dailės darbų paroda „Kai aš mažas buvau“

Vasario 26 dieną abiturientai švęs Šimtadienio šventę, mokyklos bendruomenei parodys spektaklį, šoks, dainuos. Šiandien abiturientus kviečiame prisiminti, kokie jie buvo darbštūs ir kūrybingi besimokydami šeštoje klasėje, t. y. 2003-2004 m. m.
II a. koridoriuje atidaryta gogfruoto kartono koliažų paroda veiks iki 2010 kovo 01. dienos. Kviečiame apsilankyti ir atpažinti savo kūrinius.
2004-1
2004-2

Laimėjimai olimpiadose

I b klasės gimnazistas Eimantas Ozolas technologijų olimpiados miesto ture iškovojo I-ąją vietą. Pakalbintas Eimantas neslėpė džiaugsmo ir sakė, kad olimpiados metu kūręs papuošalą iš medžio. Jo nuomone, tai nebuvusi sunki užduotis. Intensyviai vaikinas olimpiadai ruošėsi apie dvi savaites.
Žinoma, užduotis būna nesunki, kai kruopščiai ir kūrybingai dirbi per pamokas, mokaisi ir domiesi papildomai, tuomet esi pasiruošęs ją atlikti geriau nei kiti. Eimantą olimpiadai ruošė technologijų mokytojas D. Vaidžiulis.

Eimantas Ozolas I b kl.
Eimantas Ozolas I b kl.

IV d klasės gimnazistą Tomą Sirusą taip pat lydėjo sėkmė dailės olimpiados miesto ture. Tomas užėmė II-ąją vietą. Šių metų dailės olimpiados tema „Kauno meno mokykla: asmenybės, erdvės, simboliai, įvykiai“. Priešingai nei Eimantui technologijų olimpiadoje, Tomui darbą reikėjo padaryti mokykloje ir tik klausant vertinimo komisijai, miesto moksleiviams, jų mokytojams pristatyti žodžiu. Pristatymo metu Tomas turėjo pademonstruoti ne tik dailės istorijos žinias, bet meninių raiškos priemonių taikymo pagrįstumą. Jo darbas priskiriamas netradicinėms meno formoms, pavadinimas „3×3“. Tomas olimpiadai sukūrė tris knygas apie tris Kauno meno mokyklos tapybos dėstytojus profesorius: J. Vienožinskį, P. Kalpoką ir A. Varną. Savo darbui naudojo senas lentas, kurių amžius simbolizuoja Kauno meno mokyklos įkūrimą 1922 m. Lentas sujungė sendintais vyriais, į knygas įdėjo senoviniu šriftu atspausdintas menininkų citatas apie Lietuvos meną ir studentus. Knygos, užrakintos senais kobiniais ir portfelio sagtimi, primena duris, kurios simbolizuoja Nepriklausomos Lietuvos meno suklestėjimą ir plitimą Europoje ir pasaulyje. Tomą olimpiadai ruošė dailės mokytoja E. Ignatavičienė.

Tomas Sirusas IV d kl. dailės pamokoje
Tomas Sirusas (IV d kl.) dailės pamokoje

Abu vaikinai, lydimi savo mokytojų, dalyvaus respublikiniuose olimpiadų turuose. Linkime sėkmės!