Biudžetinė įstaiga, kodas juridinių asmenų registre 190541864, S. Daukanto g. 71, LT-76230 Šiauliai
Tel./faks. (8 41) 52 35 61, el. p. sdgimnazija@gmail.com
2018-01-18 Ketvirtadienis El. dienynas El. paštas Galerija Skelbimai 2%
Pamokų laikas
      1. 800 – 845
      2. 855 – 940
      3. 950 – 1035
      4. 1045 – 1130
      5. 1155 – 1240
      6. 1300 – 1345
      7. 1355 – 1440
      8. 1450 – 1535

Pamokų laikas trečiadieniais

      1. 800 – 845
      2. 855 – 940
      3. 950 – 1035
      4. 1045 – 1130
      5. 1155 – 1240
Kl. valandėlė 1250 – 1320
      6. 1325 – 1410
      7. 1420 – 1505
      8. 1515 – 1600
Mintis
Умные нам не надобны. Надобны верные.

Аркадий и Борис Стругацкие

Mūsų partneriai



















Steigėjai





TOP–40 (pagal surinktas socialinės veiklos valandas)

Laima Tiepelienė (2017-06-21 21:54:04)

Džiaugiamės ir didžiuojamės aktyviausiais gimnazijos mokiniais. Skelbiame TOP-40 (pagal surinktas  socialinės veiklos valandas):

  1. Valiulytė Agnė IIIb  143.00
  2. Auryla Arnas Im  114.50
  3. Šilinskaitė Kamilė IIIm  76.50
  4. Buivydaitė Vytautė IVm  70.00
  5. Račys Edvinas IIIm  66.00
  6. Bistraitė Austėja Im  58.50
  7. Urbanavičius Kajus Pijus IIa 58.00
  8. Petkutė Samanta IIIb  57.00
  9. Selenytė Gabrielė Im  56.50
  10. Deldinaitė Beatričė Ib    56.50
  11. Štureibergeris Gytis IIIc  54.50
  12. Mažintas Orestas IIIc  54.50
  13. Sakalauskaitė Ieva IIc  54.50
  14. Žilinskaitė Rita IIIm  54.00
  15. Gudeliauskytė Rimantė IIIm 54.00
  16. Behrens Daniela IIIc  53.00
  17. Petraitytė Rimantė IIIb  51.00
  18. Streckaitė Rugilė Gabrielė IIIc 49.50
  19. Gaižauskaitė Samanta IIb 49.00
  20. Kasparaitė Patricija Ia  49.00
  21. Jurgaitytė Rimantė IIIc  48.50
  22. Lymarytė Erika IIm  48.50
  23. Taunytė Donata IIIm  48.50
  24. Zykaitė Skaistė IIc  48.00
  25. Plekavičiūtė Erika IIIm  48.00
  26. Aleksandraitė Greta Ib  47.50
  27. Baranauskaitė Kamilė IIc 46.00
  28. Kovalevskis Rokas Im  45.50
  29. Kazlauskaitė Rugilė Im  43.50
  30. Stankevičiūtė Agnė IIm  43.00
  31. Grybė Lukas IIIb  42.00
  32. Gudmonaitė Nerilė IIIa  42.00
  33. Jakūnaitė Iveta Ib  40.50
  34. Borisovaitė Rosita IIIm  40.50
  35. Gudavičiūtė Karolina IIIm 40.50
  36. Šukytė Augustė IIIm  39.00
  37. Sviderskytė Gabija IIc  38.00
  38. Juškaitė Jovita IIm  38.00
  39. Gedminas Justinas IIb  37.50
  40. Dauknytė Justina IIIm  37.50
© 2018 Šiaulių Simono Daukanto gimnazija