Šiaulių miesto savivaldybė

Švietimo ir mokslo ministerija

Tinklininkai džiugino pergalėmis

Vaida Tverijonienė (2013-04-24 21:32:39)

Baigėsi Šiaulių miesto moksleivių mėgėjų tinklinio varžybos. Gimnazijų grupėje labai sėkmingai pasirodė dvi Simono Daukanto gimnazijos vaikinų komandos, laimėjusios atitinkamai antrąją ir trečiąją vietas.

Vaikinų gimnazijų grupėje varžėsi šešios komandos. Tinklininkai tarpusavyje susitiko po tris kartus. S. Daukanto gimnazijos pirmoji komanda rezultatais 2:3, 3:2, 1:1 sužaidė su „Saulėtekio“ gimnazijos komanda, tris kartus - 3:0, 3:0, 2:0 įveikė Didždvario gimnazijos ekipą. Vėliau vienodais rezultatais (3:0, 3:0, 2:0) nugalėjo Šiaulių universiteto gimnazijos ir „Romuvos“ gimnazijos tinklininkus bei 3:0, 2:3, 1:1 sužaidė su S. Daukanto gimnazijos antrąja komanda.

Vaikinų grupės nugalėtojais tapo „Saulėtekio“ gimnazijos tinklininkai. 4-5 vietas pasidalijo Didždvario ir Šiaulių universiteto gimnazijos komandos. Šeštoje vietoje liko “Romuvos” gimnazija.

Antrąją vietą laimėjusiai S. Daukanto gimnazijos pirmajai komandai atstovavo trečių klasių moksleiviai: Matas Matukaitis, Darius Veseckas, Laurynas Vaitiekaitis, Marius Krasauskas, Žygimantas Budraitis, Vidmantas Jutinskas, Mantas Lapinas, Robertas Jarockis, Sigitas Filipauskas, Simonas Mėžinis.

Trečiąją vietą laimėjo S. Daukanto gimnazijos antroji komanda. Ji tris kartus (1:3, 0:3, 0:2) pralaimėjo „Saulėtekio“ gimnazijos komandą, bei vienodais rezultatais (3:0, 3:0, 2:0) šventė pergales prieš Didždvario gimnazijos, Šiaulių universiteto gimnazijos ir „Romuvos“ gimnazijos komandas.

Trečiosios vietos laimėtojais tapo ketvirtokai Dovydas Stulgys, Airidas Bernotas, Laurynas Jokubauskas, Lukas Mendelis, Deividas Čereška, Donatas Vileikis, Rokas Norgaila bei antrokas Nedas Lukminas.

Merginų grupėje varžėsi penkių miesto gimnazijų komandos. S. Daukanto gimnazijos tinklininkės pasidalijo 4-5 vietas su Didždvario gimnazijos komanda. Mūsų komandai atstovavo Beatričė Katiliūtė, Simona Bugytė, Aistė Sabinskaitė, Greta Marcinkevičiūtė, Gabrielė Simutytė, Laura Valiuškaitė, Roneta Jonaitytė, Karolina Tiurinaitė, Austėja Petrylaitė, Goda Čerkauskaitė, Monika Karpavičiūtė, Ieva Kublickaitė.

Šiose varžybose mūsų gimnazijos tinklininkės  tris kartus (0:3, 0:3, 0:2) pralaimėjo „Saulėtekio“ gimnazijos komandai, rezultatais 3:0, 0:3, 1:1 sužaidė su Didždvario gimnazijos tinklininkėmis ir po tris kartus pralaimėjo Šiaulių universiteto bei „Romuvos“ gimnazijos komandoms. Varžybų nugalėtojomis tapo „Romuvos“ gimnazijos tinklininkės. Antrąją vietą laimėjo „Saulėtekio“ gimnazijos komanda, trečiąją – Šiaulių universiteto ekipa.
S. Daukanto gimnazijos vaikinų ir merginų komandas varžyboms ruošė kūno kultūros mokytojos Jolanta Buivydienė ir Ingrida Bartašienė.